Çanakkale bölgesinden arkadaş arıyorum

Çanakkale bölgesinden arkadaş arıyorum

Çanakkale bölgesinden erkek arkadaş arıyorum. Adım Nurdagül 28 yaşında bekar bir bayanım ve artık evlenmek istiyorum. Yanımda beni anlayacak, sevecek ve saygı gösterecek biri arıyorum.

Cinsiyet: Bayan
Adı: Nurdagül
Yaş: 28
Nereden: Çanakkale
Medeni durumu: Bekar

Bu bölgeden eş adayı bulmak benim için önemli çünkü burada ailemle ve çevremle güçlü bağların olduğu bir yer. Bu yüzden kendi memleketimden bir eş adayıyla tanışmak istiyorum.

Benim için hayatın en önemli değerleri dürüstlük, saygı ve sevgi. Bu değerlere önem veren, ailesine düşkün ve hayatı ciddiye alan biriyle tanışmak istiyorum. Umarım buradan benim gibi düşünen ve aynı değerlere sahip biriyle tanışabilirim.

Hayatımı paylaşabileceğim biriyle tanışmak istiyorum. Evlenmek istiyorum ve bu konuda ciddi bir adım atmak istedim. Çanakkale bölgesinde yaşayanlar ile tanışmak ve güzel bir ilişki kurmak istiyorum. Benim gibi sevecen, anlayışlı ve olgun biriyle tanışmak isteyen beyefendilerin benimle iletişime geçmesini bekliyorum.

Burada umutlu ve heyecanlıyım. Dürüstlük, saygı ve sevgi üzerine kurulu bir arkadaşlık bulmayı umuyorum. Kendine güvenen, hayata pozitif bakan biriyle tanışmak istiyorum.

Arkadaşlık İlanı Verenler

Bir Yorum Yazın


Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Şehmus dedi ki:

    Bende çanakkale Ayvacık’ta oturuyorum yani burada çalışıyorum memleketim bingöl 32 yaşındayım ciddi düşünüyorsan yaz bana