ilan kaldır

Vermiş olduğunuz bedava arkadaşlık İlanı yada Mesajı , üye olmadan ve ücret vermeden kolayca kaldırma talebinde bulunabilirsiniz. Sizlerden tek ricamız ilanınızı neden kaldırmak istediğinizi de belirtmenizdir. İlanınızın kaldırılmama gibi bir durum olamaz. Fakat kaldırılma süresi 24 ile 48 saat sürebilir.

İlan kaldırmak için yapmanız gerekenler

Verdiğiniz ilanın kaldırılması için öncelikle yapmanız gerekenler şunlardır.

  • İlan başlığınızı tam olarak yazın
  • İlan da bulunan mail adresinizi yazın
  • İlan içerisindeki telefon numaranızı yazın
  • Son olarak neden kaldırmak istediğinizi de belirtin.

Mesajınızı kaldırmak için yapmanız gerekenler

Mesaj kaldırmak için de yapmanız gereken hemen hemen aynı şeyler. Mesajınızın içerisinde bulunan mail adresinizi yada iletişim bilginizi, adınızı yazarak kaldırılmasını isteyebilirsiniz. Aşağıda bulunan mesaj gönderme alanından ilan kaldırma talebinde bulunabilirsiniz.

30 yorum

  1. selam istanbulda oturuyorum yas 41 evlendim bosandim bir oglum var ciddi evlilik istiyorum istanbulda oturan 44 50 yaslari bosanmis cocuk sorunu cikarmiycak allah korkusu imanli vicdanli merhametli hayirli es istiyorum buradan bana ulaşabilirsiniz

  2. Başlangıç olarak anlaşabilecek dengeli, ve tutarlı bir Arkadaşlığa dayalı önceliği DOSTLUK olacak sonrasına da kaderin,- kısmetin oluruna bırakacak,- bir oluşum da buluşmak isteyen arkadaşlığa merhaba demek için sizin için de uygunsa yazışmak-tanışmak isterim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*