BURADAKİ İLANLARI İNCELEYEBİLİR, MESAJ GÖNDEREBİLİR VEYA SİZDE İLAN BIRAKABİLİRSİNİZ.

Açık sözlü olgun bayanlar

İSİM: SEDAT KAÇ YAŞINDA: 30 NEREDE YAŞIYOR: DİYARBAKIR MEDENİ HALİ: BEKAR ben diyarbakırdan sedat yaşım 30 Ücretsiz mesajlaşma olanağı olması nedeniyle bir ...

Diyarbakır’a Özel Arkadaşlık Sitesi

Diyarbakır Arkadaşlık, Sevgili Bulma- Ücretsiz arkadaş arama platformu

Diyarbakırlı kadın ve erkek arkadaşların internet ortamında tanışmasına ve  arkadaş olmalarına ön ayak oluyoruz.

Arkadaşlık Sitemiz, herkesin yaşamak istediğini ciddi arkadaşlık temeli üzerine kurulmuştur. Dürüstlük, Ciddiyet, Paranın hiç bir hükmü olmadığı  ve güvenli, emniyetli bir ortamda arkadaş buldurmayı hedef edindik.

Sürekli değişen aktif arkadaşlık ilanları veri tabanına sahibiz. Bedava arkadaşlık sitesi kurulduğundan bu yana geçen yıllar zarfında çok sayıda kadın ve erkeğin tanışmasına vesile oldu.

Arkadaş Bulma İlanı Verin

Arkadaş aramakta olan insanlara kaliteli ve değerli bir hizmet veriyoruz. İçeride, Diyarbakır dan, Türkiye den ve başka ülkelerden arkadaşlık ilanları ve mesajlarını bulacaksınız. Bunların arasından kendinize yakıştırdığınız kişilere mesaj gönderebilirsiniz.

Diyarbakır dan Arkadaş Bulmak İsteyenler

 – Uyarılar –

► Web sitemizin adından da belli olduğu gibi sitemiz ücretsiz bedava arkadaşlık sitedir. Arkadaşlık ilanı veren kişileri asla ücret talebinde bulunmak için aramayız. Sitemizin adını kullanarak sizi arayanlara veya mesaj atanlara kesinlikle itibar etmeyiniz.
► Sitemize ilan veya mesaj gönderen herkes Gizlilik politikası ilkelerini okumuş ve kabul etmiş sayılır.
► Sitemize ilan veren bayan ve erkek arkadaşlar 18 yaşını doldurduğunu onaylamış kabul sayılırlar. (18 yaşından küçükler ilan veremez.)
► Evli olan kişilerin verdikleri arkadaş bulma ilanları onaylanmaz.
►Verdiğiniz arkadaşlık ilanını kaldırabilirsiniz. Bunun için ilan kaldırma sayfasını kullanabilirsiniz.

BÖLGENİ SEÇ ARKADAŞINI BUL