BURADAKİ İLANLARI İNCELEYEBİLİR, MESAJ GÖNDEREBİLİR VEYA SİZDE İLAN BIRAKABİLİRSİNİZ.

Evlilik amaçlı insan arıyorum

Adı: HakanYaş: 42İl: BalıkesirMedeni hal: BekarMail adresi: hakan.197855@hotmail.comBenzer Evlilik İlanlarıEvlilik için herkese merhabaCiddi evlilik için buradayımEvlilik ilanıNiyeti evlilik ...

Niyeti Evlilik Olan Beyler

Niyeti Evlilik Olan Beyler Adım Abdullah bir tekstil fabrikasında çalışıyorum medeni halim bekar yaş 28 boy 174 kilo ...

Sen yanımda ol yeter

Sen yanımda ol yeter ben bursaliyim bir evlilik yaptım 2013 de ayrıldım Bandırmada yanlız yaşıyorum yaşım 51 olgun ...

Balıkesir Arkadaşlık sitesi ile arkadaşını bulmak için şimdi sende aramıza katıl. Balıkesir arkadaşlık’da ilanları görme, yeni ilan verme, ve ilanlara mesaj gönderme bedava.

Ücretsiz ve üyelik siz balıkesir den arkadaş arayan bayanları ve erkekleri bir çatı altında buluşturan işinde en başarılı arkadaşlık sitemiz Bedavaarkadasliksitesi.net’e hoş geldiniz.

İlan Verip Balıkesir den Sevgili Bul


Aşağıda yer alan resme tıklayıp ilan sayfasına gidin ve Balıkesirli arkadaşlara kendinizi tanıtın. Yazacağınız her satır sizi tarif edeceğini unutmayın. Bundan dolayı ilanınızı okuyacak kişileri etkileyecek cümlelere yer vererek size geri dönüş yapmalarını istiyorsanız mesajınızda yer verdiğiniz her cümleyi seçerek yazmalısınız. Aksi takdirde kimse size dönüş yapmayabilir.


Balıkesir bedava arkadaşlık oluşumu


Sitemizin amacı siz değerli balıkesir li can dostlarımızın kırılmadan ve üzülmeden aradıkları arkadaşlığa kavuşmasını sağlamak tır. Tarafınızdan hiç bir kar amacı gütmeyen sitemize ahlak kurallarımıza uygun mesajınızı seviyeli bir şekilde iletmeniz dahilinde balıkesirden arkadaş edinmeniz büyük oranda gerçekleşecektir.


U Y A R I L A R ⁝

► Arkadaşlık sitemiz ücretsiz bedava arkadaşlık sitedir. Arkadaşlık ilanı veren kişileri asla ücret talebinde bulunmak için aramayız. Sitemizin adını kullanarak arayanlara veya mesaj atanlara kesinlikle itibar etmeyiniz.
► Sitemize ilan veya mesaj gönderen herkes Gizlilik politikası okumuş ve kabul etmiş sayılır.
► Sitemize ilan veren herkesin 18 yaşını doldurduğunu onaylamış sayılırlar. (18 yaşından küçükler ilan veremez.)
► Aydın dan evli olan kadın ve erkeklerin verdikleri arkadaş bulma ilanları onaylanmaz.


İlgili Aramalar: Ücretsiz üyelik siz bedava arkadaşlık ilanları, üyelik siz balıkesir bayan arkadaş bulma, bedava Balıkesir den arkadaş bul, Balıkesir bedava arkadaşlık sitesi, Balıkesir kadın arkadaş arama

Balıkesir Arkadaş Arayanlar ▼