BURADAKİ İLANLARI İNCELEYEBİLİR, MESAJ GÖNDEREBİLİR VEYA SİZDE İLAN BIRAKABİLİRSİNİZ.

Niyeti Evlilik Olan Beyler

Niyeti Evlilik Olan Beyler Adım Abdullah bir tekstil fabrikasında çalışıyorum medeni halim bekar yaş 28 boy 174 kilo ...

Sen yanımda ol yeter

Sen yanımda ol yeter ben bursaliyim bir evlilik yaptım 2013 de ayrıldım Bandırmada yanlız yaşıyorum yaşım 51 olgun ...

Balıkesir Tanışma Arkadaşlık Sitesi

Balıkesir Arkadaşlık sitesi aracılığı  ile aramakta olduğun arkadaşını bulmak için sende ilan vererek aramıza katılabilirsin. Üye olmadan verilen ilanları görme, yeni ilan verme, ve ilanlara mesaj gönderme yapabilirsiniz.

Gönül rahatlığı ile sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En seviyeli arkadaşlık platformlarından biri olan web sitemizde kısa sürede arkadaş bulabilirsiniz. Sahip olduğu kullanıcıların tümü tamamen evlilik amacı taşır. Sahte kullanıcı profillerine yer yoktur. Bu bağlamda Balıkesir tanışma sitesi kullanıcılarına gerekli uygun ortamı sağlamaktadır.

İlan Ver Balıkesir den Arkadaş Bul

Aşağıda yer alan resme tıklayıp ilan sayfasına gidin ve kendinizi tanıtın. Yazacağınız her satır sizi tarif edeceğini unutmayın. Bundan dolayı ilanınızı okuyacak kişileri etkileyecek cümlelere yer vererek size geri dönüş yapmalarını sağlayın. Aksi takdirde kimse size dönüş yapmayabilir.


Balıkesir Arkadaş Bulma Sitesi

Sitemizin amacı arkadaşsız kimse kalmasın. Balıkesir bayan arkadaş ve erkek arkadaş arayan bireylerin tamamen ücretsiz ve üyeliksiz arkadaş bulmalarında öncülük yapıyoruz.  Bedava arkadaşlık ilanı verip Balıkesir erkek arayan kadın arkadaşlar ile tanışabilirsiniz. İkinci baharını yaşamak isteyen Balıkesir dul bayan arkadaşlar güvenle sitemizi ziyaret edebilirler.

U Y A R I L A R ⁝

► Arkadaşlık sitemiz ücretsiz bedava arkadaşlık sitedir. Arkadaşlık ilanı veren kişileri asla ücret talebinde bulunmak için aramayız. Sitemizin adını kullanarak arayanlara veya mesaj atanlara kesinlikle itibar etmeyiniz.
► Sitemize ilan veya mesaj gönderen herkes “Gizlilik politikası” okumuş ve kabul etmiş sayılır.
► Sitemize ilan veren herkesin 18 yaşını doldurduğunu onaylamış sayılırlar. (18 yaşından küçükler ilan veremez.)
► Evli olan kadın ve erkeklerin verdikleri arkadaşlık ilanları onaylanmaz.


İlgili Aramalar: Ücretsiz üyelik siz bedava arkadaşlık ilanları, üyelik siz balıkesir bayan arkadaş bulma, bedava Balıkesir den arkadaş bul, Balıkesir bedava arkadaşlık sitesi, Balıkesir kadın arkadaş arama

Balıkesir Arkadaş Arayanlar ▼

BÖLGENDEN ARKADAŞINI BUL