BURADAKİ İLANLARI İNCELEYEBİLİR, MESAJ GÖNDEREBİLİR VEYA SİZDE İLAN BIRAKABİLİRSİNİZ.

Dürüst ol yeter yalancı ancak kendini kandırır

Adı: Savaş Yaş: 46 Şehir: Bursa Meslek: Makine Teknisyeni Medeni hal: Boşanmış Mail Adresi: savasuzunlar0025@gmail.com arkadas5 Dürüst Arkadaş Arayanlar Sevgi mutluluk dolu dürüst ciddi düşünen bayanlarSeviyeli ...

Sen yanımda ol yeter

Sen yanımda ol yeter ben bursaliyim bir evlilik yaptım 2013 de ayrıldım Bandırmada yanlız yaşıyorum yaşım 51 olgun ...

Ciddi evlilik

Adı:Eliemin Yaş: 39 Nereden: Ordu / Fatsa Medeni durumu: Boşanmış Selam bayanlar benim adım Ali Emin 39 yaşındayım aslen Karadeniz'liyim ordu fatsa ...
erkek-arkadaslik-ilani

Bursadan bayan arkadaş arıyorum

Bursadan bayan arkadaş arıyorum 40 yaşındayım bursa da yaşıyorum. Adı: Kudret Yaşı: 40 Şehir: Bursa Medeni hal: Bekar Mesajı: Ben Kudret 40 yaşındayım ...

Bursa Arkadaşlık Sitesi

Bursa arkadaşlık sitesi sadece aynı şehirde bulunan insanların bir araya gelebilmeleri konusunda özel bir alana sahiptir. Herhangi bir ücret ödemeden en iyi yeni arkadaşlık deneyimlerinin yaşanmasını sizlere üye olmadan sağlamaktadır.

Ciddi ve seviyeli bireylerden oluşan kullanıcıları ile huzurlu ve mutlu bir gelecek inşa etmek adına platform üzerinden etkileşim kurmak mümkündür.

Site ayrıca yeni hesap oluşturma ya da üyelik açma gibi konularda da belli başlı imkanları kullanıcılarına sunar. Bu imkanlar arasında şüphesiz en 0 üzerinden yeni arkadaşlık deneyimi elde etmek isteyenlerin herhangi bir üyelik oluşturmasına gerek duyulmamasıdır.

Bursa dan Arkadaş Arayanlar

Bursa tanışma sitesi ilanlar aracılığıyla kullanıcıların yeni bir yaşama merhaba demelerini sağlamaktadır. Site üzerinde oluşturulan ilanlar ile Bursa dan arkadaş arayan bayan ve erkek , kullanıcıların birbirlerini ilk etapta en iyi şekilde analiz ederek, tanımalarını sağlar.

Bu kapsamda oluşturulan ilanlarda kendinizle ilgili öne çıkan özelliklerin aktarılması mümkün olmakla birlikte aynı zamanda yeni arkadaşınızdan istediğiniz temel beklentileri de anlatabilir ve en sağlıklı arkadaşlık zemininin oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.

BEDAVA İLAN VER BURSADAN ARKADAŞ 👸 SEVGİLİ BUL

Bursa Arkadaşlık İlanları

BÖLGENDEN ARKADAŞINI BUL

İlgili aramalar: Bursa arkadaşlık, Bursa bedava arkadaşlık sitesi, Bursa arkadaş bulma sitesi, Bursa tanışma sitesi