Bursa Arkadaşlık

Dürüst ol yeter yalancı ancak kendini kandırır

Dürüst ol yeter yalancı ancak kendini kandırır. Makine teknisyeniyim şuan Bursa da ikamet ediyorum aradığım kişi sadece doğru olması gerekiyor.

Dürüst ol yeter yalancı ancak kendini kandırır. Ben savaş 46 yaşındayım eşimden ayarıyım 17 yaşında evlendim küçük yaşta olduğum için önceleri hayat güzel geldi çok çalıştım ama olmadı tek taraflı olmuyor yol yakınken en doğrusu ayrılmaktı.

Makine teknisyeniyim şuan Bursa da ikamet ediyorum aradığım kişi sadece doğru olması gerekiyor çünkü gerisi kendiliğinden gelir. Teşekkürler

MESAJ YOLLAMAK İÇİN TIKLA

Dürüst ol yeter yalancı ancak kendini kandırır
Tanisma ilani verin arkadaş arayın

Bursa Arkadaşlık İlanları

İnsan Canlısı Bayan Arıyorum

Adı: Cihan Yaş: 34 Şehir:  İstanbul Boyu: 1.72 Kilosu: 86 Medeni hal: Boşanmış 34 yaşında 172 boyunda 86 kiloyum esmerim evli değilim eşimden ayrıldım

Yeni insanlar tanımak istiyorum

Hayatta karşınıza çıkan fırsatları hiç kaçırdığınız oldu mu? Kaçırdıysanız bile belki de fark etmediniz. Bazen gözümüzün önündekini göremediğimiz.

Niyeti Evlilik Olan Beyler

Niyeti Evlilik Olan Beyler Adım Abdullah bir tekstil fabrikasında çalışıyorum medeni halim bekar yaş 28 boy 174 kilo.

Tamamen ücretsiz MESAJLAŞMA arkadaşlık sitesi

Tamamen ücretsiz MESAJLAŞMA arkadaşlık sitesi ile Arkadaş arama, Sevgili bulma, Eş adayı ile tanışma hususunda hizmet vermekteyiz. 

Google arkadaşlık sitesi

Google arkadaşlık sitesi arayanlar ile arkadaş olmanın şimdi tam zamanı. Google arkadaşlık siteleri arasında bedava hizmet vermekteyiz.

Bekar bayan sevgili arıyorum

BEKAR BAYAN ARKADAŞ ARIYORUM Adı: Orçun Yaş: 41 İl: Antalya Medeni hali: Bekar Boyu: 1.80 Kilosu: 95 TANIŞMA MESAJI YAZ Merhaba ben orçun bekarım sevecen dürüst.

Bu kişilerde size yakın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu