Evlilik için Niğde bayan arkadaş arıyorumAna sayfa / Niğde Arkadaşlık / Evlilik için Niğde bayan arkadaş arıyorum

Evlilik için Niğde bayan arkadaş arıyorum. 37 yaşında bekar biriyim. Ticaretle uğraşıyorum Niğde Altunhisar ilçesindeyim.

İsim: Cemil

Yaş: 37

Şehir: Niğde

Boy: 1.77

Kilo: 83

Meslek: Ticaret

Burç: Terazi

Medeni hali: Bekar

Evlilik için Niğde bayan arkadaş arıyorum. Adım cemil 37 yaşında bekar biriyim. Ticaretle uğraşıyorum Niğde Altunhisar ilçesindeyim. 1-77 boyunda 83 kiloda terazi burcuyum. Niğde de bulunan ve evlenmek isteyen kadın arkadaşlara tanışmayı istiyorum. Bekarım, esprili neşeli ve bir o kadar da ciddi biriyimdir.

Niğde den Arkadaş Ara

Niğde den bayan veya erkek arkadaş bulmak için sende mesajını gönderebilirsin. Mesaj göndermek için sitemize üye olmanıza gerek yoktur. Ücret ödemeden hemen kendini tanıtmaya başlayabilirsin.

Niğde Arkadaşlık İlanları

Niğdeli ciddi erkek arkadaş

Niğdeli ciddi erkek arkadaş arıyorum kalıcı olacak ve evlilik düşünüyorum. 1.68 boyum 60 kilo 2 yıllık mezunum çalışmıyorum çalışmakta istemem göz rengim ela. İsim: Gülsüm Devamı

Niğde bayan arkadaş arıyorum

Niğde Tanışma Fırsatı

Niğde ilinden tanışmak için arkadaş bulmak isteyen bireylerin dikkatine. Bedavaarkadasliksitesi.net ücretsiz ve üyeliksiz hizmet sunmaktadır. Niğde bölgesinden kadın ve erkek arkadaşlarla tanışmanız için size fırsat sunuyoruz. Kendini tanıtman için ilan verme formunu doldurup, karşı tarafı etkilemeye çalışın.İlk yorum yapan olun

Sende Kendini Tanıt

E-posta Adresiniz Herkes Tarafından Görülebilir.


*