ilan kaldır

Vermiş olduğunuz bedava arkadaşlık ilanınızı, üye olmadan ve ücret vermeden kolayca kaldırma talebinde bulunabilirsiniz. Sizlerden tek ricamız ilanınızı neden kaldırmak istediğinizi belirtmeniz dir. İlanınızın kaldırılma garantisi vardır fakat kaldırılma zamanı 1 saat te sürebilir 3 günde sürebilir.

İlan kaldırma aşaması

Kaldırmak istediğiniz ilanınızda bulunan “E-mail” adresinizi yada “telefon numaranızı” yazmayı unutmayın. Aksi halde ilanınızı bulmamız mümkün olmayabilir.

İlan kaldırma talebinde bulunmak için  tıklayın.

Mesajlar

Adınızı, yaşınızı, yaşadığınız ili, mesleğinizi medeni halinizi, boy ve kilonuzu belirtin.

Arkadaş Ara


Yasal Uyarı

"5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesi"ne göre tüm ilan verenlerin yaptıkları paylaşımlardan tamamen kendileri sorumludur.....

Bedavaarkadasliksitesi.Net'de yer alan arkadaşlık ilanları ve mesajları bedava ve üyeliksiz şekilde şahıslar tarafından verilmektedir.

Arkadaş arayan erkeklere ve bayanlara ait ilanların ve mesajların sorumlulukları kişilere aitdir. Mail adresi bilgilerinin doğruluğu ve yasal sorumluluklarıda da yeni ilan sahibine aittir.

Bilgilerin hatalı yada kasten yalan/yanlış verilmesi durumunda bu site ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumlu değildir/tutulamaz.

"Ücretsiz arkadaşlık sitesi" olarak hizmet vermekteyiz.