Kahramanmaraş Arkadaşlık

40 yaşındayım bekarım evlenmek istiyorum

40 yaşındayım bekarım evlenmek istiyorum. Adım Mustafa 1 evlilik yaptım ve bitti. Şimdi ise ciddi düşünen hanımları tanışmaya bekliyorum.

İsim:Mustafa
Nereden:Kahramanmaraş
Yaş:40
Boy:1.75
Kilo:84
Medeni durumu:
Mesaj Gönder

40 yaşındayım bekarım evlenmek istiyorum. Adım Mustafa 1 evlilik yaptım ve bitti. Şimdi ise ciddi düşünen hanımları tanışmaya bekliyorum. Yeniden evlenmek, mutlulukla bu sefer tanışmak istiyorum. Kahramanmaraşta yaşamımı sürdürüyorum. 1.75 boyunda beyim. 84 kilodayım. 40 50 yaş arası evlenmek isteyen bayanlar da evlilik adına bana yazabilir.

40 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler

40 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler ile tanışmak için bedava arkadaşlık sitemizin üyeliksiz ve ücretsiz özelliğinden faydalanmak için hemen arkadaşlık ilanınızı buradan oluşturun. Ama öncesinde Başarılı ilan vermenin ip uçlarına göz atmanızda yarar var.

40 yaş Üstü evlenmek isteyen bayanlar

40 yaş Üstü evlenmek isteyen bayan arkadaşlarla irtibata geçmeye hazır mısınız. Bayanlar için her şey düşünülmüş olup güvenilir, seviyeli bir tanışma ortamını sizler için oluşturduk. Evlenecek eş adayınızı bulmak için sizde mesajınızı buradan gönderebilirsiniz.

İLAN VERİN

40 yaşındayım bekarım evlenmek istiyorum
Tanisma ilani verin arkadaş arayın

Bu günden tezi yok 35 40 yaş arası evlenmek isteyen bayanlar ile tanışıp ciddi bir birlikteliğin ilk adımı atmaya başlayın.

Bekarım Evlenmek İstiyorum

Bekar bireyseniz ve evlenmek istiyorum diyorsanız Bedava arkadaşlık ile kısmetini hemen arama başla. Hayat arkadaşın olacak kişi belki de seni burada bekliyor, arıyor olabilir. Birbirinize kavuşmak için hemen ilanınızı oluşturun.

Evlenmek İstiyorum Diyenler

Bu kişilerde size yakın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu