Samsun Arkadaşlık

Hayatıma mutluluk ve renk katacak bir bayan arkadaş arıyorum.

Hayatıma mutluluk ve renk katacak bir bayan arkadaş arıyorum. Adım fatih 40 yaşındayım. 1.71 boy 70 kilo kahverengi gözlü normal vücutlu bir erkeğim.

Adı:Fatih
Yaş:40
Boy:1.71
Kilo:70
Şehir:Samsun
Medeni durumu:Bekar
Göz rengi:Kahverengi
Mesaj Gönderİlanı Şikayet Et

Hayatıma mutluluk ve renk katacak bir bayan arkadaş arıyorum. Adım fatih 40 yaşındayım. 1.71 boy 70 kilo kahverengi gözlü normal vücutlu bir erkeğim. Samsun ilkadımda oturuyorum. Bekarım, şakacı, sevecen ve duygusal biriyim. Balık burcuyum. Hobilerim müzik dinlemek, resim ve bulmaca çözmek. Serbest meslekte çalışıyorum.

Maddiyata pek fazla önem vermem. Sadece aşk ve sevgi benim için önemlidir. Kişilerin dış görünüşlerine de hiç bakmam. İç görünüşleri temiz ve ahlaklı olsun, yalanı ve yalan konuşanları hiç sevmem. İhaneti asla affetmem. Benimle tanışmak isteyen bayan hemşire arkadaşların mesajlarını bekliyorum.

Mutluluğu Hala Bulamadınız mı?

Kalıcı mutluluğu hala bulamadınız mı? Hiç mi yakınınızdan geçmedi. Olsun problem yok. Bedava arkadaşlık sizin yanınız da. Bulunduğunuz mevki ye yakın olan kişilerle iletişime geçerek tanışmaya ne dersiniz. Üye olmadan ve tek kuruş ödemeden hemen ilanınızı gönderip bu hasrete bir son verin. Böylelikle sen onu bulamıyorsan onun seni bulmasını sağlayabilirsin.

Hayatıma mutluluk ve renk katacak bir bayan arkadaş arıyorum
üye olmadan arkadas arama ilani verin

Samsun Arkadaşlık İlanları

Bu kişilerde size yakın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu