Yalnızım bayan arkadaş arıyorum

Yalnızım bayan arkadaş arıyorum

Yalnızım bayan arkadaş arıyorum bekarım birisiyim. Adım Kadir 29 yaşında 78 kiloyum. Boyum 1.79 Osmaniye den tanışıp ciddi bir arkadaşlık kuracağım bayan arkadaş arıyorum.

Adı: Kadir

Yaş: 29

Nereden: Osmaniye

Boy: 1.79

Kilo: 78

Medeni durumu: Bekar

Yalnızım bayan arkadaş arıyorum bekarım birisiyim. Adım Kadir 29 yaşında 78 kiloyum. Boyum 1.79 Osmaniye den tanışıp ciddi bir arkadaşlık kuracağım bayan arkadaş arıyorum. Kendi arabamla marketlere ürün dağıtıyorum. İşim gayet iyi. Evimde var. Sadece kalbime girecek ve asla çıkmayacak özel insanı bulamadım. Bun nedenle buraya ilan veriyorum. Hadi hayırlısı.

MESAJ YAZIN

Osmaniye Arkadaşlık İlanları

Osmaniye Arkadaşlık: Osmaniye arkadaşlık sitesinde aşk isteyen, mutluğunun peşinde olan Osmaniye den kadınlarla iletişime geçmenin ücretsiz platformu olan.

Yalnız Olan Arkadaşlar Bulun

Sizde yalnızlığa mahkum olmayın. Sizin gibi yalnız olan bayan ve erkek arkadaşlarla bedava arkadaşlık sitemiz üzerinden tanışıp arkadaş olun. Yalnızlık ALLAH’a Mahsustur. Hayat arkadaşınızı bulmak için üye olmadan profilinizi oluşturup yalnızlığınıza son verebilirsiniz.

Sevgili aşk: Sevgili aşk evlilik düşünüyorum. Güler yüzlüyüm evine eşine bağlı biriyim. Kötü alışkanlıgım yok. Aşk sevgi evliligi istiyorum. İsim: Adnan İl: Osmaniye

Yalnızım bayan arkadaş arıyorum
Tanışma ilanı verin arkadaş arayın

Yeni İlanlar

Bir Yorum Yazın


Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.