Denizli Arkadaşlık

Her şeyin yalan olduğu şu dünya da; tek gerçek benim.

Her şeyin yalan olduğu şu dünya da; tek gerçek benim. 34 yaşında boşanmış bir bayanım. İki tane oğlum var. Kahverengi çok uzun saçlarım var.

Adı: Deniz

Yaş: 34

Şehir: Denizli

Boy: 1.63

Kilo: 57

Medeni hali: Boşanmış

Her şeyin yalan olduğu şu dünya da; tek gerçek benim. 34 yaşında boşanmış bir bayanım. İki tane oğlum var. Kahverengi çok uzun saçlarım var. 1.63 boy 57 kilodayım. Bakımıma ve fiziğime özen gösteririm. Görebileceğiniz en doğal, en içten insanlardan biriyim. Çıkarsız ve olduğum gibiyim. Şu hayatta çok üzüldüm.

Ben gerçeğim ama karşımda gerçek insanları bulamadım. Tek isteğim sahte kişilerden uzak gerçeği yaşamak. İlgili, sevgi dolu ve merhametli insanlarla yoluma devam etmek. İtiraf ediyorum boşluktayım. Ne yöne gideceğimi bilmiyorum ve doğru yolu bana gösterecek, bana değer verecek biri olsun istiyorum. Hem gönlümün hem de gözümün beğendiği kişiyi bekliyorum. Yıllarda sürse beklerim. Taaa ki o kişi bana gelene kadar. Sevgiler 🌹

Denizli Arkadaşlık İlanları

Her şeyin yalan olduğu şu dünya da; tek gerçek benim

Bu kişilerde size yakın!

5 Yorum

  1. Hayırlı sabahlar ismim Özcan Sakarya da oturuyorum yaş 46 sarışın uzun boylu altletik birisiyim sizinle tanışmak istiyorum tabi kabul ederseniz ciddi anlamda

  2. 183 boyunda 40 yaşında boşanmış kendi işi ile uğraşan biriyim sizi tanımak isterim denizlidenim

  3. Kendimi cok uzun tarif edemem güzel seyler herzAman kısa suruyor tadını cıkara bilecegimiz kısa da olsa bir hayat arzulamak herkesin hakkı güzel sevmek güzel gecinmek herseyden önce saygılı olabilecek birlik cizilecek bir rotamız olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu