Her şeyin yalan olduğu şu dünya da; tek gerçek benim.Ana sayfa / Denizli Arkadaşlık / Her şeyin yalan olduğu şu dünya da; tek gerçek benim.

Her şeyin yalan olduğu şu dünya da; tek gerçek benim. 34 yaşında boşanmış bir bayanım. İki tane oğlum var. Kahverengi çok uzun saçlarım var.

Adı: Deniz

Yaş: 34

Şehir: Denizli

Boy: 1.63

Kilo: 57

Medeni hali: Boşanmış

Her şeyin yalan olduğu şu dünya da; tek gerçek benim. 34 yaşında boşanmış bir bayanım. İki tane oğlum var. Kahverengi çok uzun saçlarım var. 1.63 boy 57 kilodayım. Bakımıma ve fiziğime özen gösteririm. Görebileceğiniz en doğal, en içten insanlardan biriyim. Çıkarsız ve olduğum gibiyim. Şu hayatta çok üzüldüm. Ben gerçeğim ama karşımda gerçek insanları bulamadım. Tek isteğim sahte kişilerden uzak gerçeği yaşamak. İlgili, sevgi dolu ve merhametli insanlarla yoluma devam etmek. İtiraf ediyorum boşluktayım. Ne yöne gideceğimi bilmiyorum ve doğru yolu bana gösterecek, bana değer verecek biri olsun istiyorum. Hem gönlümün hem de gözümün beğendiği kişiyi bekliyorum. Yıllarda sürse beklerim. Taaa ki o kişi bana gelene kadar. Sevgiler 🌹

Denizli Arkadaşlık İlanları

Her şeyin yalan olduğu şu dünya da; tek gerçek benim


İlk yorum yapan olun

Sende Kendini Tanıt

E-posta Adresiniz Herkes Tarafından Görülebilir.


*