Denizli Arkadaşlık

Evlilik niyetiyle tanısmak istiyorum

Evlilik niyetiyle tanısmak istiyorum adım yüksel yaşım 44 boşanmış biriyim. Denizli den benim gibi boşanmış yada dul kadın arkadaşla tanışmak yeni bir evlilik yapmak istiyorum. Belediye de çalışan biriyim. Maddi ve manevi herhangi bir sorunum yok. 1-81 boy 76 kiloyum. Denizli bölgesinden benim gibi niyeti evlilik olan hanım arkadaş varda ve beni duyuyor ise mesaj yazmasını dilerim.

Adı: Yüksel

İl: Denizli

Yaş: 44

Medeni hal: Boşanmış

Boy: 1/81

Kilo: 76

Meslek: Belediye çalışanı

TANIŞMA MESAJI YAZIN

Denizli den evlilik düşünen bayanlar ve erkekler için tanışma sitesi konumunda olan Bedavaarkadasliksitesi.Net denizlilere ücretsiz ve üyeliksiz arkadaş arama hizmeti vermektedir. Denizliden aradığınız arkadaşlığı, aşkı, birlikteliği bulmak için ilan verme sayfamızı kullanabilir, profilinizi dolu dolu hazırlayabilir, iletişim bilgilerinizin yanı sıra size ait bir adet fotoğraf yükleyebilirsiniz.

Evlilik niyetiyle tanısmak istediğiniz adayı bulmak için mesaj alanından da yararlanabilirsiniz. Dikkat etmeniz ve özen göstermeniz husus denizli ilinden aradığınız insanı kısa sürede bulmak için ilanınızı veya mesajınızı oluştururken kendiniz hakkında detaylıca bilgilere yer vermelisiniz. Aradığınız insanda olması gereken özellikleride belirterek denizli den bayan arkadaş arayışını başlatabilirsiniz.

Evlilik niyetiyle tanısmak istiyorum

Evlilik niyeti dışında art niyetli olan kişilerin ilan vermesi, hatta sitemizi ziyaret etmesi kabul edilemez. İlan içersinde verdiğiniz iletişim bilgilerinden sizi olumsuz rahatsız edenleri telefonunuz dan yada e mail adresinizden lütfen engelleyin. Sitemizde bulunan ilan sahibi hakkında şikayet te bulunmak isterseniz iletişim sayfası üzerinden bize mutlaka konu detayları ile bildirin.

İLAN OLUŞTURMESAJ GÖNDER

Denizli Bedava Arkadaş Arayanlar

Bu kişilerde size yakın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu