Denizli Arkadaşlık

Evlilik niyetiyle tanısmak istiyorum

Denizli den evlilik düşünen bayanlar ve erkekler için tanışma sitesi konumunda olan Bedavaarkadasliksitesi.Net denizlilere ücretsiz ve üyeliksiz arkadaş arama hizmeti vermektedir. Denizliden aradığınız arkadaşlığı, aşkı, birlikteliği bulmak için ilan verme sayfamızı kullanabilir, profilinizi dolu dolu hazırlayabilir, iletişim bilgilerinizin yanı sıra size ait bir adet fotoğraf yükleyebilirsiniz.

Evlilik niyetiyle tanısmak istediğiniz adayı bulmak için mesaj alanından da yararlanabilirsiniz. Dikkat etmeniz ve özen göstermeniz husus denizli ilinden aradığınız insanı kısa sürede bulmak için ilanınızı veya mesajınızı oluştururken kendiniz hakkında detaylıca bilgilere yer vermelisiniz. Aradığınız insanda olması gereken özellikleride belirterek denizli den bayan arkadaş arayışını başlatabilirsiniz.

Evlilik niyeti dışında art niyetli olan kişilerin ilan vermesi, hatta sitemizi ziyaret etmesi kabul edilemez. İlan içersinde verdiğiniz iletişim bilgilerinden sizi olumsuz rahatsız edenleri telefonunuz dan yada e mail adresinizden lütfen engelleyin. Sitemizde bulunan ilan sahibi hakkında şikayet te bulunmak isterseniz iletişim sayfası üzerinden bize mutlaka konu detayları ile bildirin.

İLAN OLUŞTURMESAJ GÖNDER

Denizli Bedava Arkadaş Arayanlar

Bir önceki bedava arkadaşlık ilanı olan sadece denizli ve ilçelerindekilerle ilgileniyorum başlıklı ilanın sahibi size uygun kişi olabilir.

Bu Arkadaşlık İlanına Puan Vermek İstermisiniz.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Mesaj yaz

Adınızı, yaşınızı, yaşadığınız ili, mesleğinizi medeni halinizi, boy ve kilonuzu belirtin.

Arkadaş Ara


Yasal Uyarı

"5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesi"ne göre tüm ilan verenlerin yaptıkları paylaşımlardan tamamen kendileri sorumludur.....

Bedavaarkadasliksitesi.Net'de yer alan arkadaşlık ilanları ve mesajları bedava ve üyeliksiz şekilde şahıslar tarafından verilmektedir.

Arkadaş arayan erkeklere ve bayanlara ait ilanların ve mesajların sorumlulukları kişilere aitdir. Mail adresi bilgilerinin doğruluğu ve yasal sorumluluklarıda da yeni ilan sahibine aittir.

Bilgilerin hatalı yada kasten yalan/yanlış verilmesi durumunda bu site ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumlu değildir/tutulamaz.

"Ücretsiz arkadaşlık sitesi" olarak hizmet vermekteyiz.