Bir kişiye bağlanıp aşkı yaşatmak istiyorum

Bir kişiye bağlanıp aşkı yaşatmak istiyorum

Bir kişiye bağlanıp aşkı yaşatmak istiyorum. 1.80 boy 60 kg 29 yaş baby face diyolar ama bahtım kara. Aşk yaşatmak istiyorum.

Adı: Ali

Yaş: 29

Nereden: Kilis

Boy: 1.80

Kilo: 60

Medeni hali: Bekar

Bir kişiye bağlanıp aşkı yaşatmak istiyorum. 1.80 boy 60 kg 29 yaş baby face diyolar ama bahtım kara. Aşk yaşatmak istiyorum. Sevebilecek biri var mı bilmem ama ona bağlı sadakatlı kalırım. Kimseyle isim olmaz bir tane olsun benim olsun beee.

Arkadaşlık Tanışma İlanları

Kilis den ciddi arkadaş arıyorum ben hatce

Kilis den ciddi arkadaş arıyorum ben hatce 1-69 boyundayım 65 kiloda lise mezunu çalışmayan ama çalışmak isteyen, aşksız ..

Google arkadaşlık sitesi

Google arkadaşlık sitesi arayanlar ile arkadaş olmanın şimdi tam zamanı. Google arkadaşlık siteleri arasında bedava hizmet vermekteyiz.

Ücretsiz arkadaşlık siteleri 18 ve üzeri

Tüm ücretsiz arkadaş siteleri 18 yaşından büyük olan bay ve bayan arkadaşların sitemize girmelerinin uygun olduğunu belirtmektir. 

Bedava Arkadaşlık ilanı ver

Bedava arkadaşlık ilanı ver, hayatına eşlik edecek insanla tanış. Ücret Vermeden bedava arkadaşlık ilanı verin. Para ödemeden yeni aşklara, sevdalara yelken açın. 

Bir kişiye bağlanıp aşkı yaşatmak istiyorum

Şifresiz arkadaşlık sitesi

Bayanlar ve erkekler hem arkadaşlık ilanı oluşturarak hem de tanıtıcı mesajlar yazarak şifresiz arkadaş bulmanın kolaylığından faydalanmaya başladılar bile. İlana git >>

İzmir Arkadaşlık

Arkadaşlık sitemiz ücretsiz olduğu gibi üyeliksiz ve kayıtsız izmirden arkadaş bulmanıza öncülük etmektedir. Tüm foksiyonları üye olmadan kullanabileceğinizi biliyor muydunuz. İlana git >>

İstanbul Arkadaşlık Sitesi

İstanbul arkadaşlık sitesinde yer alan ilanlar arasında sana uyumlu kişiyi bulmak ve onunla tanışmak için tanıtıcı mesajınızı üye olmadan ve ücret ödemeden gönderebilirsiniz. İlana git >>

ÜYE OLMADAN ARKADAŞ BULMA

Üye olmadan arkadaş bulma sitemizde arkadaş bulmak, tanışmak ve kaynaşmak ücretsiz & üyelik siz. Üye olmadan nasıl arkadaş bulurum diyenler Yazıya git >>

Bir Yorum Yazın


Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Samet dedi ki:

    Selam İstanbul’dan bayan arkadaş arıyorum yaşım 36 bekarım bekar arkadas arıyorum samimi dürüst yalan dolan olmayan samimi bir arkadaş arıyorum.