Arkadaşlık yada daha fazlası

Arkadaşlık yada daha fazlası

Arkadaşlık yada daha fazlası için buradayım. Hataya çalışmak için gelen bir teknik personelim. Bu şehri pek tanımıyorum ve tanıdığım insanlar sınırlı.

Cinsiyet: Erkek

Adı: Deniz

Yaş: 29

Nereden: Hatay

Boyu: 1.79

Kilo: 83

Medeni durumu: Bekar

Arkadaşlık yada daha fazlası için buradayım. Hataya çalışmak için gelen bir teknik personelim. Bu şehri pek tanımıyorum ve tanıdığım insanlar sınırlı. Beraber eğlenceli vakit geçireceğim bir hanımefendi aramaktayım. Belki daha fazlası olur bilinmez. Adım Deniz 29 yaşındayım yeşil gözlüyüm 83 kiloyum 1.79 boyundayım bekarım ve işimden dolayı Hatay da uzun süre misafir olarak kalacağım. Bu süreçte hem bana arkadaşlık edecek bir bayan arkadaş arıyorum. Görüşmek dileğiyle.

MESAJ YAZ

Hatay’da bayan arkadaş bulma süreci sizin özgünlüğünüzü ve samimiyetinizi ön plana çıkarmayı gerektirir. Kendinizi tanıyın, Sitemizi etkili bir şekilde kullanın, yazışmalara katılın ve insanlarla iletişimde bulunun.

Herkesin hayatında sevgi dolu bir ilişkiye ihtiyacı vardır. Hatay’da yaşayan birçok kadının da aynı isteği olduğunu biliyoruz. Peki, Hatay’da nasıl bir erkek arkadaş bulabilirsiniz? İşte size bu konuda size yardımcı olacağız.

Arkadaşlık yada daha fazlası
üye olmadan arkadas arama ilani verin

İlk adım olarak, kendinizi tanımak ve ne istediğinizi belirlemek önemlidir. İdeal erkek arkadaşınızın nasıl biri olmasını istersiniz? Hangi değerlere sahip olmalı? Hayatınızdaki kişiyle uyumlu olmanız, mutlu bir ilişki sürdürebilmeniz için en önemli etkendir.

Hatay’dan Arkadaş Arayanlar

Bir Yorum Yazın


Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.