55 yaş üstü hayat arkadaşı arıyorum

55 yaş üstü hayat arkadaşı arıyorum

55 yaş üstü hayat arkadaşı arıyorum ben neriman 55 yaşındayım hayat arkadaşımı arıyorum. Uzun süredir yalnızım ve artık yanımda biri olsun istiyorum. Bu yüzden 55 yaş üstü hayat arkadaşı arıyorum. Aşkı, mutluluğu ve huzuru bulmak için buradayım. Umarım hayatımın aşkını burada bulacağım.

Bu konuda oldukça kararlıyım. Hayatımı paylaşabileceğim, birlikte vakit geçirebileceğim bir partner arıyorum. Evlilik düşünüyorum ve hayat arkadaşımı bulmak için çeşitli yollar deniyorum. Bedava hayat arkadaşı tanışma siteleri, ücretsiz hayat arkadaşı bulma siteleri gibi platformlarda şansımı deniyorum fakat henüz aradığımı bulamadım.

Nerimana Yaz

Neden Biz

 • Tamamen ücretsiz.
 • Tüm ilanlar gerçek.
 • Üye olmak yok.
 • Ne zaman istenilse ilan kaldırma özelliği.

Hayat arkadaşı bulma süreci aslında oldukça zorlu bir süreç. Özellikle belirli bir yaşa geldiğinizde, hayatınızı paylaşabileceğiniz uygun birini bulmak daha da zorlaşıyor. Ancak umudumu kaybetmiyorum ve arayışıma devam ediyorum. Umarım burada aradığımı bulurum ve hayatıma anlam katabileceğim biriyle tanışabilirim.

Hayatımın aşkını arıyorum ve bu konuda istekli olduğum için her türlü yolu denemeye hazırım. 55 yaş üstü hayat arkadaşı arıyorum diyen birçok kişi gibi, ben de bu arayışımda kararlı ve istekliyim. Umarım hayallerimdeki kişiyi bulur ve hayatımı onunla paylaşabilirim.

50 yaş üstü bayan arkadaş

Hayatımın geri kalanını paylaşacak, beni anlayacak, birlikte güzel vakit geçireceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Hayat arkadaşımı bulma sitesi ücretsiz olarak, internet üzerinden arayışımı sürdürüyorum. Artık yalnızlık beni mutsuz ediyor ve hayatımın aşkını arıyorum.

Hayat arkadaşı bulma sitesi ücretsiz olarak kullanılabiliyor olsa da, gerçek aşkı bulmak her zaman kolay olmuyor. Ben de umudumu kaybetmeden, sevgili bulma sitelerinde arama yapmaya devam ediyorum. Belki de burada hayatımın aşkını bulacağım.

Bedava hayat arkadaşı tanışma imkanı bulduğum bu platformda umutluyum. Umarım aradığım özelliklere sahip, anlayışlı, güler yüzlü ve sevecen bir bayanla tanışırım. Belki de buradan dul 50 60 yaş arası evlenmek isteyen bayanlarla tanışabilirim. Kim bilir?

Dul 50 60 yaş arası evlenmek isteyen bayanlar tanışma

55 yaş üstü hayat arkadaşı arıyorum Konuyu daha fazla ertelememeye karar verdim. Artık hayatımda biri olmalı. Herkesin bir eşi, hayat arkadaşı var. Ben de bu mutluluğu istiyorum. Ama tabii ki 50 yaş üstü biriyle tanışmak zor olabilir. Bu yüzden internet üzerinden hayat arkadaşı bulma sitesi ücretsiz şeklinde araştırmalar yapmaya başladım. Böylece bedava hayat arkadaşı tanışma fırsatı bulabilirim. Umarım hayatımın aşkını bulabilirim.

Hayat arkadaşımı arıyorum Bu yaşa kadar hayatımda pek çok insan tanıdım, ilişkilerim de oldu ama bir türlü mutluluğu bulamadım. Artık 50 yaş üstü hayat arkadaşı arıyorum diye net bir şekilde karar verdim. Umarım bu platformda istediğim gibi biriyle tanışma fırsatım olur. Herkesin yanında biri olmalı, ben de bunu istiyorum.

55 yaş üstü hayat arkadaşı arıyorum
üye olmadan arkadas arama ilani verin

Hayat arkadaşı bulma sitesi ücretsiz İnternette araştırmalar yaparken birçok hayat arkadaşı bulma sitesi ücretsiz olduğunu fark ettim. Bu benim için büyük bir avantaj çünkü birçok farklı platformda ücretsiz şekilde insanlarla tanışma fırsatım olacak. Belki de aradığım kişiyi bu şekilde bulabilirim.

55 60 arkadaş arıyorum

Merhaba, ben 55 yaşındayım ve hayat arkadaşımı arıyorum. Uzun bir süredir yalnızım ve artık hayatımı paylaşabileceğim biriyle tanışmak istiyorum. Ancak çevremde bu yaş grubundan insanlarla pek fazla iletişim kuramıyorum, bu yüzden hayat arkadaşı bulma sitesi ücretsiz ya da bedava hayat arkadaşı tanışma imkanları arıyorum.

Hayatımın aşkını arıyorum lakin bu yaştan sonra tanışabileceğim insanlarla kısıtlı olduğum için amacıma ulaşmak biraz zor olabiliyor. Bu yüzden ben de internet ortamında yeni insanlarla tanışmayı denemek istiyorum. Eğer sen de benim gibi 55-60 yaş aralığında bir arkadaş arıyorsan, bana ulaşmayı deneyebiliriz.

Bu sitede başka 55 yaş üstü hayat arkadaşı arıyorum diyen birileri var mı bilmiyorum ama umarım burada hayatımın aşkını bulabilirim. Eğer sen de benim gibiysen, lütfen mesajını bırak ve birlikte tanışalım. İyi ki okudun, umarım senden bir haber alırım!

Arkadaşlık İlanları

Bir Yorum Yazın


Ziyaretçi Yorumları - 3 Yorum
 1. Metin dedi ki:

  Selam ben metin new york ta yasiyorum 56 yasindayim ilaniniza cevap olarak yaziyorum

 2. Mahmut halat5 dedi ki:

  Merhaba iyi günler Neriman hanım sizcede uygunsa tanışabilirmiyiz yaşım 60 dulum eşim 2,5 yıl önce vefat yalnız yaşıyorum emekliyim teşekkürler

 3. Ertan dedi ki:

  Merhaba sizinle tanışmak istiyorum