Adana Arkadaşlık

Sevginin kıymetini bilen birisini arıyorum.

Sevginin kıymetini bilen birisini arıyorum, gerçekten sevebilecek birisini arıyorum. 23 yaşındayım. Adana Çukurova da ailemle birlikte yaşıyorum. Kendine has bir tarzı olan birisiyim.

İsim:Göksun
Yaş:23
Şehir:Adana
Medeni durumu:Bekar
Mesaj Gönderİlanı şikayet et

Mesajı:

Sevginin kıymetini bilen birisini arıyorum, gerçekten sevebilecek birisini arıyorum. Adım Göksun. 23 yaşındayım. Adana Çukurova da ailemle birlikte yaşıyorum. Kendine has bir tarzı olan birisiyim. Çekingen değilim, sohbet etmeyi güldürmeyi severim. Konuşkan bir yapım var. İnsanı dış görünümüyle yargılamayan birisiyim. Aşık olmak sevmek istiyorum. Aradığım kişiyi burada bulma ümidiyle bu siteye geldim.

Sevginin kıymetini bilen birisini arıyorum
üye olmadan arkadas arama ilani verin

İlan nasıl verilir hususunda yardıma ihtiyacınız var ise buraya tıklayın.

Adana Arkadaşlık İlanları

Adana ilinden arkadaş arayanlarla tanışmak için sende profilini oluşturmayı deneyebilirsin. Üye olmadan ilan formunu hemen doldur, kendini tanıt ve yalnız kalma.

Sevginin gerçekten kıymetini, değerini bilen birini bularak tanışıp arkadaş olmak için sitemizden yararlanmanızı öneririz. Sizinle aynı görüşte olan bireylerle bu sayede tanışma fırsatı bulabilirsiniz. Ömrünüzün sonuna kadar sevginizi el üstünde tutarak mesut bir hayat yaşayacağınız hayat arkadaşınızla ilk bağları burada kurabilirsiniz.

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu