Adana dan arkadaş olmak isteyen yok mu

Adana dan arkadaş olmak isteyen yok mu

Adana dan arkadaş olmak isteyen yok mu yaşım 33 boyum 1.77 kilom 72. Kendi işimle uğraş gösteriyorum. İşim hakkında bilgiyi tanışınca yaparım.

Adı: Miraç

Yaşı: 33

İl :Adana

Boyu: 1.77

Kilosu: 72

Mesleği: Kendi işi

Medeni ali: Bekar

Selam millet saygılar sevgiler. Adana dan miraç yaşım 33 boyum 1.77 kilom 72. Kendi işimle uğraş gösteriyorum. İşim hakkında bilgiyi tanışınca yaparım. Ciddi bir yola baş koymak ve evlilik için adanalı bayan arkadaş arayışındayım. İtina ile tekrarlıyorum. Adana dan arkadaş olmak isteyen yok mu diyorum ve aradığım bayan arkadaş adana il sınırları içerisinde olmasını istiyorum. Kalın sağlıcakla.

TANIŞMAK İÇİN MESAJ YAZIN

Bedava Arkadaş Arayanlar

Adana dan arkadaş olmak isteyen yok mu

Adana dan arkadaş bulmak için mesaj ve ilan gönderen tüm bireyler Gizlilik Politikamızı okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırlar. Başka kişilere ait olan bilgileri paylaşmak ciddi derecede suç sayılır. Böyle durumlarda ip numaranızı yetkili kişilerle paylaşacağımızı bilmelisiniz.

Vermiş olduğunuz ilanı yada mesajı kaldırmak istediğiniz zaman İlan Kaldırma sayfası üzerinden bunu sağlayabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın


Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Sinan dedi ki:

    Merhaba ben Sinan İskenderun’da yaşıyorum mesajını gördüm Ben de arkadaş arıyorum eğer yalnız isen bir görüşelim tanışalım isterim ciddi anlamda ikimizde arıyorsa eğer birbirimize bakalım derim