Sende benim kadar ciddi misin?Ana sayfa / Konya Arkadaşlık / Sende benim kadar ciddi misin?

Sende benim kadar ciddi misin? Adım Burak. Konya’da yaşamaktayım. Şuan okuyorum ama okulumun bitmesine 1 yıl kaldı. Okulum bitince mesleğim Özel eğitim öğretmenliği olacak.

Adı: Burak

Yaş: 25

İl: Konya

Medeni hal: Bekar

Merhabalar dilerim öncelikle. Adım Burak. Konya’da yaşamaktayım. Şuan okuyorum ama okulumun bitmesine 1 yıl kaldı. Okulum bitince mesleğim Özel eğitim öğretmenliği olacak. Açık ve net olmak karakterim olmuştur her daim. Bana yazacak olanın da benim gibi düşünmesini isterim. Güzellik ve çirkinlik her erkek için önemlidir tabi ki, ben de daha önemli olan sadakat.

Sadakat olmadan bir ilişki, aşk, sevgi adına ne derseniz artık yürümez asla. Yaşım 25 okulum bitti nerdeyse ve ilerisi için yuva kurabileceğim. Benimle her daim yanımda olan bana karşı sadakati her daim olan bir eş, bir aşk, bir hayat arkadaşı olmasını istiyorum. Ayrıca şunu belirtmek isterim ki yurt dışından lütfen yazmayın çünkü ben oralara kadar gidemem, giderim dersem yalan söylemiş olurum sizin geleceğinize engel olamam boşa ümit veremem. Ciddi düşünüyorsan mesajını bekliyorum.

Konya dan Arkadaş Arayanlar↗

Sende benim kadar ciddi misin?


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*