Van Arkadaşlık

Sevgi mutluluk dolu dürüst ciddi düşünen bayanlar

Sevgi mutluluk dolu dürüst ciddi düşünen bayanlar ile arkadaş olmak istiyorum. Ben sinan Van dan memurum 1/70 boy yeşil gözlü 40 yaşındayım.

Cinsiyet: Erkek

Adı: Sinan

Yaş: 40

Şehir: Van

Boyu: 1.70

Göz rengi: Yeşil

Medeni durumu: Bekar

Sevgi mutluluk dolu dürüst ciddi düşünen bayanlar ile arkadaş olmak istiyorum. Ben sinan Van dan memurum 1/70 boy yeşil gözlü 40 yaşındayım. Hayata yaşama güzel bakan sevgi mutluluk dolu dürüst ciddi düşünen bayanların yazmasını bekliyorum

ARKADAŞLIK MESAJINIZI GÖNDERİN

Bedava Arkadaş Arayanlar

Sevgi mutluluk dolu dürüst ciddi düşünen bayanlar

Vanlı Ciddi Bayanlarla Arkadaş Olun

Van ilinde bulunan ve ciddi dürüst bayan arkadaşlarla tanışmak isteyenler bedava arkadaşlık sitemize ilan verip vanlı kadın arkadaş bulabilirler. Tamamen ücretsiz olan arkadaşlık sitemiz de yalnızlığınızı sonlandırabilir vanlı kız arkadaş bulabilirsiniz.

Ciddi bir arkadaş bulmak isteyen bay ve bayan arkadaşlar sitemize ücretsiz bir şekilde giriş yapılmaktadır. Ve herhangi bir üyelik zorunluluğu da yoktur. Devamında kullanıcılar kendileri adına arkadaşlık ilanlı oluşturabilirler. Bu ilanlar üzerinden kişiler kendilerini özgürce ifade edebilirler. Diğer kullanıcılar hakkında ön bir bilgi sağlanmış olur. Van tanışma sitesi arkadaşlık ilanlarını incelemek için yüzlerce insan sitemizi gün içerisinde ziyaret etmektedir.

Bir Yorum

  1. Herkese slm ıstanbul bakırköyden katılıyorum 175 67 37 yaşındayım dürüst yalan söylemeyen diyeceyım hayatımda hiç doğru söyleyen görmedim. Benim gibi dusunen bayanlardan mesaj beklıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu