Bolu Arkadaşlık

Kalbimin yarısını arıyorum

Buralara kadar geldim kalbimin yarısını arıyorum 

Adı: Erol

Şehir: Bolu

Meslek: Kamu çalışanı

Medeni durumu: Bekar

Mail adresi: kabaklarlierol@hotmail.com

Merhabalar işletme bölümü mezunuyum kamuda çalışıyorum renkli gözlüyüm kumral tenliyim bekarım içkim kumarım yok sakin bir yapıya sahibim ve Kalbimin yarısını arıyorum. Maddi durumum normal işimde gücümde olan biriyim temiz ve güzel giyinmeyi severim kişisel temizliğime önem veririm temiz ve giyimine özen gösteren bayan taliplerimi bekliyorum

Bedava Arkadaş Bulmak İsteyenler

Bir önceki bedava arkadaşlık ilanı olan Bolu Kadın ve Erkek Arkadaşlarla Tanışma Arkadaş Olma başlıklı ilanın sahibi size uygun kişi olabilir.

Bu Arkadaşlık İlanına Puan Vermek İstermisiniz.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Mesaj yaz

Adınızı, yaşınızı, yaşadığınız ili, mesleğinizi medeni halinizi, boy ve kilonuzu belirtin.

Arkadaş Ara


Yasal Uyarı

"5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesi"ne göre tüm ilan verenlerin yaptıkları paylaşımlardan tamamen kendileri sorumludur.....

Bedavaarkadasliksitesi.Net'de yer alan arkadaşlık ilanları ve mesajları bedava ve üyeliksiz şekilde şahıslar tarafından verilmektedir.

Arkadaş arayan erkeklere ve bayanlara ait ilanların ve mesajların sorumlulukları kişilere aitdir. Mail adresi bilgilerinin doğruluğu ve yasal sorumluluklarıda da yeni ilan sahibine aittir.

Bilgilerin hatalı yada kasten yalan/yanlış verilmesi durumunda bu site ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumlu değildir/tutulamaz.

"Ücretsiz arkadaşlık sitesi" olarak hizmet vermekteyiz.