Ciddi evlilik için buradayım

Ciddi evlilik için buradayım

Ciddi evlilik için buradayım istanbul da yalnız yaşıyorum ciddî bir evlilik için buradayım raporla emekliyim. Bedensel engelim yok isterseniz konuşup tanışalım.

İsim: Özkan

İl: İstanbul

Medeni hali: Bekar

Dini görüşü: Alevi

istanbul da yalnız yaşıyorum ciddî bir evlilik için buradayım raporla emekliyim. Bedensel engelim yok isterseniz konuşup tanışalım aslen Erzincanlıyım aleviyim açık konuşayım ama benim için farketmez namaz da kıla bilir her insana saygım sonsuz.

ARKADAŞ OLMA TEKLİFİNDE BULUN

Bedava istanbul arkadaşlık ilanları

Ciddi evlilik için buradayım

arkadaslık veya evlilik

arkadaslık veya evlilik istiyorum. ben ali istanbul beylikdüzünde yasıyorum. 38 yasındayım 180 boylarında bugday tenli biriyim yengec burcuyum. 

Para ödemeden arkadaş bul! Parasız Arkadaşlık Sitesi

Para ödemeden arkadaş bulma sitesi bay ve bayanlar ile tanışmak isteyenler için tasarlanmıştır. Sitemizde para ödemenize gerek yoktur

Üyeliksiz ücretsiz arkadaşlık kurma sitesi

Üyeliksiz ücretsiz arkadaşlık kurma sitesi dendiğinde ilk tercih edilen site olmamızın bize verdiği mutluluk ile sizlere en kaliteli.

Ücretsiz arkadaşlık siteleri 18 ve üzeri

Ücretsiz arkadaşlık siteleri 18 ve üzeri bedava hizmet sunan web sitemize hoş geldiniz. Miladını doldurmuş birçok siteyi çöpe.

Ankara Arkadaşlık ilanı

Ankara Arkadaşlık ilanı ankaradan bir bayan arkadaşla tanışmak istiyorum yaş 36 yaş olarak benden küçük veya büyük olabilir.

Arkadaşlık

Arkadaşlık arıyorum umarım beğenirsiniz 34 yas ankara’da bayan arkadaslar harici kimse yazmasın. Ankaradan dul bayanda olabilir. İsim: Erol Yaş: 34

Şifresiz arkadaşlık sitesi

“Şifresiz arkadaşlık sitesi” arayışı Bedavaarkadasliksitesi.Net sayesinde netlik kazanmış oldu. Artık arkadaş arayanlar bedava arkadaş bulma sitemiz sayesinde şifresiz bir..

Bedava Arkadaşlık ilanı ver

Bedava arkadaşlık ilanı ver, hayatına eşlik edecek insanla tanış. Ücret Vermeden bedava arkadaşlık ilanı verin. Para ödemeden yeni..

Yeni birileriyle tanışmak istiyorum

Yeni birileriyle tanışmak istiyorum adım suzan bekar bir bayanım 32 yaşındayım. 1 kere evliliğe çok yaklaşmışken nasip olmadı.

100 ücretsiz ARKADAŞLIK SİTESİ

100 ücretsiz ARKADAŞLIK SİTESİ kullanıcılarına tam olarak nasıl bir hizmet sunmaktadır? Ücret ödemeden nasıl arkadaş bulunur, Güvenilir şekilde.

Tamamen ücretsiz MESAJLAŞMA arkadaşlık sitesi

Tamamen ücretsiz MESAJLAŞMA arkadaşlık sitesi ile Arkadaş arama, Sevgili bulma, Eş adayı ile tanışma hususunda hizmet vermekteyiz. 

Google arkadaşlık sitesi

Google arkadaşlık sitesi arayanlar ile arkadaş olmanın şimdi tam zamanı. Google arkadaşlık siteleri arasında bedava hizmet vermekteyiz.

Bir Yorum Yazın


Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.