Iğdır Arkadaşlık

ığdır arkadaş arıyorum

ığdır arkadaş arıyorum 26 yaşındayım bekarım ığdırda yaşıyorum ve ığdır dan bayan arkadaş arıyorum. Büfe işletiyorum 1-78 boyunda ve 72 kilodayım.

Adı: Orçun

Yaş: 26

İl: Iğdır

Boyu: 1.78

Kilo: 72

Meslek: Büfe işletmecisi

Medeni hali: Bekar

Selam arkadaşlar adım orçun 26 yaşındayım bekarım ığdırda yaşıyorum ve ığdır dan bayan arkadaş arıyorum. Büfe işletiyorum 1-78 boyunda ve 72 kilodayım düz tabanım onun haricinde herhangi bir sorunum yok.

Maddi yönden sıkıntım yok, arabam var bir de daire düşecek daha ne olsun ki. Bir tek sevgilim yok. Aradığım arkadaş ığdır içinden olması gerekiyor kendime ait işletmem olduğundan dolayı il dışına çıkmam maalesef imkansız.

Arkadaş Arayanlar

Iğdır dan Arkadaş Bulun

Iğdır dan arkadaş bulmak isteyenlerin tek tercihi bedava arkadaşlık sitemiz ığdırlı arkadaş arayanlara ev sahipliği yapmaktadır. Tamamen ücretsiz ve üyeliksiz olan ığdır arkadaş bulma sitemizde aradığınız sevgiliyi ve eşi bulmak için arkadaşlık ilanı vermeniz, kendinizi tanıtmanız kafi.

ığdır arkadaş arıyorum

Arkadaş bulmak adına sitemize ilan ve mesaj gönderenler Gizlilik politikasında yer alan metni okuduklarını ve anladıklarını onaylamış sayılırlar.

Yeni arkadaşlar bulmanız için etkili bir ilana sahip olmak istiyorsanız Başarılı ilan vermenin ip uçlarını okumanızı tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu