Siirt Arkadaşlık

Siirt den dul bayan arkadaş arıyorum

arkadas5

Siirt den dul bayan arkadaş arıyorum adım Suphi dul bir erkeğim ve Siirt den eşinden boşanmış bayan arıyorum. Tek niyetim tanışıp kafa yapımız uyuşursa, birbirimizi beğenirsek evlilik konusunda ciddi adımlar atabilmektir.

Adı: Suphi

Yaş: 43

İl: Siirt

Boy: 1.77

Kilo: 74

Mesleği: Montaj ustası

Çocuk sayısı: 2

Medeni hali: Dul

Herkese selam ederim. Adım Suphi dul bir erkeğim ve Siirt den dul bayan arkadaş arıyorum. Tek niyetim tanışıp kafa yapımız uyuşursa, birbirimizi beğenirsek evlilik konusunda ciddi adımlar atabilmektir.

43 yaşındayım 2 kızım var 19 ve 14 yaşlarındalar dedeleriyle kalıyorlar benim işim tabela montajı olduğundan dolayı il dışlarına gidiyorum 74 kiloyum 1-77 boyum

Siirt den dul bayan arkadaş arıyorum

Bedava Arkadaşlık İlanları

Bu Arkadaşlık İlanına Puan Vermek İstermisiniz.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Mesaj yaz

Adınızı, yaşınızı, yaşadığınız ili, mesleğinizi medeni halinizi, boy ve kilonuzu belirtin.

Arkadaş Ara


Yasal Uyarı

"5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesi"ne göre tüm ilan verenlerin yaptıkları paylaşımlardan tamamen kendileri sorumludur.....

Bedavaarkadasliksitesi.Net'de yer alan arkadaşlık ilanları ve mesajları bedava ve üyeliksiz şekilde şahıslar tarafından verilmektedir.

Arkadaş arayan erkeklere ve bayanlara ait ilanların ve mesajların sorumlulukları kişilere aitdir. Mail adresi bilgilerinin doğruluğu ve yasal sorumluluklarıda da yeni ilan sahibine aittir.

Bilgilerin hatalı yada kasten yalan/yanlış verilmesi durumunda bu site ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumlu değildir/tutulamaz.

"Ücretsiz arkadaşlık sitesi" olarak hizmet vermekteyiz.