Kütahya Arkadaşlık

Kütahya dan Saygılar Sevgiler

Kütahya dan Saygılar Sevgiler ben Kütahya merkezden ismail yaş 40 boy 1.70 kg 70 bir o kadar da yakışıklı yalnız yaşayan bir insanın annemi kaybettim.

Adı: İsmail

Yaş: 40

İl: Kütahya

Boy: 1.70

Kilo: 70

Medeni hali: Bekar

Merhabalar ben Kütahya merkezden ismail yaş 40 boy 1.70 kg 70 bir o kadar da yakışıklı yalnız yaşayan bir insanım annemi kaybettim yalnız yaşamak zorunda kaldım hayat ışte.

Benim ile tanışıp yüz yüze görüşmek tanışmak isteyen siz saygıdeğer hanım efendilere buradan sesimi duyurmak isterim şimdiden çok teşekkürlerimi sunar Kütahya dan Saygılar Sevgiler sunar yazmanızı beklerim hoş çakalın 

Arkadaş arayanlar

Kütahya dan Saygılar Sevgiler

Bu Arkadaşlık İlanına Puan Vermek İstermisiniz.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Mesaj yaz

Adınızı, yaşınızı, yaşadığınız ili, mesleğinizi medeni halinizi, boy ve kilonuzu belirtin.

Arkadaş Ara


Yasal Uyarı

"5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesi"ne göre tüm ilan verenlerin yaptıkları paylaşımlardan tamamen kendileri sorumludur.....

Bedavaarkadasliksitesi.Net'de yer alan arkadaşlık ilanları ve mesajları bedava ve üyeliksiz şekilde şahıslar tarafından verilmektedir.

Arkadaş arayan erkeklere ve bayanlara ait ilanların ve mesajların sorumlulukları kişilere aitdir. Mail adresi bilgilerinin doğruluğu ve yasal sorumluluklarıda da yeni ilan sahibine aittir.

Bilgilerin hatalı yada kasten yalan/yanlış verilmesi durumunda bu site ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumlu değildir/tutulamaz.

"Ücretsiz arkadaşlık sitesi" olarak hizmet vermekteyiz.