Güzel bir Bayan arkadaş arıyorum

Güzel bir Bayan arkadaş arıyorum 25 50 yaş arası bir bayan arkadaş arıyorum. Aydınlıyım yaşım 40 boy 1.70 kilo 70 bekarım tanışmak istiyorum.

İsim: Tuğrul

Yaş: 40

Nereden: Aydın

Boy: 1.70

Kilo: 70

Medeni hali: Bekar

Merhaba güzel bir bayan arkadaş arıyorum 25 50 yaş arası bir bayan arkadaş arıyorum. Aydınlıyım yaşım 40 boy 1.70 kilo 70 bekarım. Bekar yada dul fark etmez mesaj yazın ciddi bir şekilde tanışıp arkadaş olalım. Sonrası Allah büyük ne olur bilinmez.

Arkadaşlık Mesajı Gönderin

Bedava Arkadaş Bulmak İsteyenler

Güzel bayan arkadaşlarla tanışın

Güzel bir Bayan arkadaş arıyorum

İnternet sitemizde tanışacağınız güzel bayan, hayatınızın ölümsüz aşkı olabilir. Eskiden insanlar evlenmek için biriyle fiziksel olarak tanışmak zorundaydı, şimdi artık buna gerek bile kalmadı. Artık internetin gelişmesiyle işler değişti ve yüz yüze görüşmeden arkadaş olmak için sanal ortamlarda sohbet edip tanışmak daha kolay hale dönüştü.

Benzer Arkadaşlık İlanları

Her güzel şey bir insan sevmekle başlar

Her güzel şey bir insan sevmekle başlar 1989 dogumluyum 1.74 boyunda, 75 kilo, ela, gözlü, buğday tenli…

Güzel hoş dostluk arkadaşlık

Güzel hoş dostluk arkadaşlık arıyorum. ben kocaeli gölcükten mehmet yaşım 35 1.70 boy esmer kahveverenk gözlüyüm evlenip ayrıldım..

Güzel bir kalp arıyorum

Güzel bir kalp arıyorum kayseride yaşıyorum 45 yasindayim yaşıma uygun canıma can olacak sevgiye saygıya önem veren ciddi..

Bursadan bakımlı kilolu olmayan güzel bayan arkadaş arıyorum

İsim: Caner Yaş: 35 Nereden: Bursa Boyu: 1.80 Kilo: 35 Medeni durumu: Boşanmış Merhaba güzel bayanlar bursadan caner 35 yaşındayım 180 boyunda..

Güzel bir arkadaşlık dostluk

Güzel bir arkadaşlık dostluk için buradayım. adım Kubilay B 178 Kg 95 iri yapılı biriyim İstanbul Anadolu Yakası..

“Güzel bir gülü, güzel bir geceyi, güzel bir dostu herkes ister. Önemli olan gülü dikeniyle, geceyi gizemiyle, dostu tüm derdiyle sevebilmektir.”

Güzel bir gülü güzel bir geceyi güzel bir dostu herkes ister Önemli olan gülü dikeniyle geceyi gizemiyle dostu..

Hayat Paylaştıkça Güzelleşir

Adı: Oğuz Yaş: 45 Nereden: Ankara Medeni hali: Bekar Boy: 1.75 Kilo: 76 Burcu: Koç Mesleği: Memur Merhaba ismim Oğuz, 45 yaşında bekar, yalnız yaşayan sevecen.

Güzel bir evlilik

İsim: Nihat Yaşı: 35 İl: İstanbul Boy: 1.82 Kilo: 75 Medeni durumu: Bekar Slm adım Nihat yaşım 35 boy 1.82 kilo 75 kumralım istanbul..

Bir bayan ile tanışmak istiyorum

Bir bayan ile tanışmak istiyorum 32 yaşındayım, bekarım, boyum 179, kilom 72, göz rengim kahverengi, ikizler burcuyum, Sakarya.

1 yorum

Sende Kendini Tanıt

E-posta Adresiniz Herkes Tarafından Görülebilir.


*