BENİ VE AİLEMİ SEVECEK HAYAT ARKADAŞIMI ARIYORUMAna sayfa / İstanbul Arkadaşlık / BENİ VE AİLEMİ SEVECEK HAYAT ARKADAŞIMI ARIYORUM

Beni ve ailemi sevecek hayat arkadaşımı arıyorum ben emre 24 yaşındayım ailem ile İstanbul Kadıköy de oturuyoruz yaşıyoruz amacım önce arkadaş edinmek sonra evlilik düşünüyorum.

Adı: Emre

Yaş: 24

İl: İstanbul

Göz rengi: Koyu kahve

Boy: 1.68

Medeni hali: Bekar

Herkese merhaba ben emre 24 yaşındayım ailem ile İstanbul Kadıköy de oturuyoruz yaşıyoruz amacım önce arkadaş edinmek sonra evlilik düşünüyorum göz rengim koyu kahverengi boyum 168cm kilom yaptığım Spor dalına göre değişiyor çok kilolu değilim ve çokta zayıf değilim. Vücudum orta burçlar ile ilgilenmiyorum ama galiba yay medeni halim bekar hobilerim vücut geliştirme sporu yapmak vücut geliştirme sporunu seviyorum.

BENİ VE AİLEMİ SEVECEK HAYAT ARKADAŞIMI ARIYORUM

Şuan çalışmıyorum televizyon izlemeyi severim aradığım kişide özellikler ise yani amacım önce arkadaş edinmek sonra evlilik düşünüyorum ama umarım yanlış anlaşılmam. Arkadaş olarak herkes ile arkadaş olurum ama evleneceğim kişi ise benim için özel olur yani dış ve özelliği ise şöyle iç özelliği beni ve ailemi her konuda maddi manevi destek konusunda yardım etmesi beni ve ailemi sevecek iyi bir insan olmalı iyi ahlaklı biri dış görünüşü ise mesela sarışınlardan hoşlanıyorum. Çok kilolu değil ve çok zayıf değil galiba balık etli diyorlar yaşı benden biraz küçük olabilir yaşı büyük kişilerle belki anlaşamayabilirim benim gibi bekar olmalı dediğim gibi umarım yanlış anlaşılmam önce arkadaş sonra evlilik düşünüyorum yani bu kadar WhatsApp kullanıyorum ama önce siteden iletişime geçebiliriz.

İstanbul arkadaşlık ilanları ↗

Sende Bedava Arkadaşlık İlanı vermek İçin Tıklaİlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*