İstanbul Bedava Arkadaşlık Sitesi


Günümüzde yeni arkadaşlar ve dostlar edinmek için başvurulan yöntemlerin başında internet platformunu kullanmak gelmektedir. Her geçen gün sayıları giderek artan arkadaşlık uygulamaları, hem içeriğindeki sahte (fake) profiller sebebiyle hem de kullanıcılarından yüksek ücret talep ettiği için giderek popülerliğini kaybetmektedir. Bu sebeple bedava arkadaşlık sitesi arayışında bulunan her yaştan bay ve bayan kullanıcılar, firmamızın web sitesine yoğun ilgi göstermektedir.


Yeni dostluklar kurmak, yeni gönül ilişkilerine yelken açmak isteyenlerin ilk tercihi olan firmamızda ücretsiz arkadaşlık sitesi arayışında bulunan tüm kullanıcılar herhangi bir kayıt işlemiyle uğraşmadan hızlı ve güvenilir bir şekilde sisteme dahil olabilmektedir. Türkiye’nin dört bir yanından on binlerce kişinin katılım gösterdiği arkadaşlık sitemizde sizinle aynı hobileri yapmaktan keyif alacağınız yeni kişilerle tanışabilir ya da bir ömür boyu sürecek sağlam dostlukların kapısını aralayabilirsiniz.


Üyelik İşlemleri Olmadan Hızlı Bağlanma

Özellikle İstanbul’da ikamet eden on binlerce bay ve bayan genci bir araya getirmeyi başaran web sitemiz, üyelik işlemleri gibi gereksiz uğraşların bulunmadığı arkadaşlık sitesi arayanlara yönelik kaliteli hizmet sunmaktadır. Sağlam altyapısı ve günün her saatinde aktif kullanıcı sayısıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren sitemize üye olmadan yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanından her yaştan kişinin kolaylıkla katılım gösterebileceği üyeliksiz arkadaşlık sitesi, en sağlam dostlukların ve bir ömür boyu süren arkadaşlıkların da başladığı yer olmaktadır.

İstanbul Arkadaşlık İlanı Ver

Lütfen gerekli alanları doldurun.
Uyarıları Okumalısınız

► Sloganımızdan da belli olduğu gibi sitemiz ücretsiz bedava arkadaşlık sitedir. Arkadaşlık ilanı veren kişileri asla ücret talebinde bulunmak için aramayız. Sitemizin adını kullanarak arayanlara veya mesaj atanlara kesinlikle itibar etmeyiniz.
► Sitemize ilan veya mesaj gönderen herkes Gizlilik politikası okumuş ve kabul etmiş sayılır.
► Sitemize ilan veren adanalı bayan ve erkek arkadaşlar 18 yaşını doldurduğunu onaylamış sayılırlar. (18 yaşından küçükler ilan veremez.)
► Evli olan kişilerin verdikleri arkadaş bulma ilanları onaylanmaz.
►Verdiğiniz arkadaşlık ilanını kaldırabilirsiniz. Bunun için ilan kaldırma sayfasını kullanabilirsiniz.

İstabul Arkadaş Bulma İlanları

İstanbul kategorisindeki tüm arkadaşlık ilanlarını görmek için buraya tıklayın.

Etiketler; İstanbul bedava arkadaşlık sitesi, bedava arkadaş bulma istanbul, ücretsiz arkadaş arama istanbul, bedava arkadaş bulma ist

Mesaj yaz

Adınızı, yaşınızı, yaşadığınız ili, mesleğinizi medeni halinizi, boy ve kilonuzu belirtin.

Arkadaş Ara