Edirne Arkadaşlık

Evlilik yapmak isteyen bayanlar

Evlilik yapmak isteyen bayanlar ben Sait 40 yasindayim 1.70 boyundayim 68 kilo sahibiyim bekarim kendi isimin sahibiyim hobim kitap okumak tır.

merhaba ben sait 40 yasindayim 1.70 boyundayim 68 kilo sahibiyim bekarim kendi isimin sahibiyim hobilerim kitap okumak tir. Bu zamana kadar hep karsima cikan bayanlar menfaatleri icin evlilik yapmak isteyen bayanlar cikti aradigim kisi benimle birlikte gercek anlamda evlenmeyi isteyen biri olsun isterim.

Çıkarı dusunmeyen gercek anlamda evlenmeyi isteyen biri olsun istiyorum böyle gercekci bayanlar varsa tanisayim oldukca romantik biriyim yeterki karsimdaki bayanin niyeti durust olsun evlilik teklifini yapan beyefendinin teklifini kabul etmesini bilsin nasip kismet demesin insallah demesin.

Burada ilan verdigi gibi sozunde dursun ben cok mutevaziyim durustce ilgilenen bayan adayi varsa beklerim. Bu aşk sende can bulduysa vardır bir hikmeti. Ben değil, sen değil herkes bile ki gönlüm sana avare. Senin olmadığın bir dünyada yaşamayı reddeder, senin olduğun her yerde Azrailin soluğunu keserim. Ne sensiz giderim bu diyardan, ne de benden önce göçüp gitmene izin veririm.

Ellerine dokunmak istedim ilk başta, nerden bilebilirdim ki gözlerinin gözlerime dokunacağını. Ellerimi unuttum ben sana yaklaşınca. Gözlerimle dokundum sana, gözlerim elim oldu dolaştım bütün tenini, kokunu çektim içime. Artık nereye dönsem sen olacaksın kalbimin yerinde.

Sait Edirne den Aşkını Arıyor

Hangi çiçek anlatır güzelliğini? Hangi mevsime sığar senin adın. Hiç bir şey yeterli değil sana, senin güzelliğine erişmeye. Sen eşsizsin. Sen birsin. Sen teksin. Köklerini benim topraklarıma geçirmelisin, bende büyümelisin.

Bir insan bu kadar mı güzel doğar, büyür? Sen o kadar güzelsin ki, daha önce güzel dediklerimin boynu bükülür. Senin eşin benzerin yok dünya üzerinde. Ne çiçekler, ne yağmurlar, ne denizler, ne gökyüzü yarışamaz senin güzelliğinle. Aşık olunur bu güzelliğe, rüyada sanır insan kendini. Sen bu alemden misin? Söylese nereden geldin ben gercekten cok romantik bir insanim.

Edirne den Arkadaş Arayanlar

Sizde evlilik yapma düşüncesinde iseniz profilinizi bedava üye olmadan oluşturun ve aramakta olduğunuz eş adayı ile tanışın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu