Evlilik yapmak isteyen bayanlar

merhaba ben sait 40 yasindayim 1.70 boyundayim 68 kilo sahibiyim bekarim kendi isimin sahibiyim hobbilerim kitap okumak tir bu zamana kadar hep karsima cikan bayanlar menfaatleri icin evlilik yapmak isteyen bayanlar cikti aradigim kisi benimle birlikte gercek anlamda evlenmeyi isteyen biri olsun isterim.

Çıkarı dusunmeyen gercek anlamda evlenmeyi isteyen biri olsun istiyorum böyle gercekci bayanlar varsa tanisayim oldukca romantik biriyim yeterki karsimdaki bayanin niyeti durust olsun evlilik teklifini yapan beyefendinin teklifini kabul etmesini bilsin nasip kismet demesin insallah demesin.

Burada ilan verdigi gibi sozunde dursun ben cok mutevaziyim durustce ilgilenen bayan adayi varsa beklerim. Bu aşk sende can bulduysa vardır bir hikmeti. Ben değil, sen değil herkes bile ki gönlüm sana avare. Senin olmadığın bir dünyada yaşamayı reddeder, senin olduğun her yerde Azrailin soluğunu keserim. Ne sensiz giderim bu diyardan, ne de benden önce göçüp gitmene izin veririm.

Ellerine dokunmak istedim ilk başta, nerden bilebilirdim ki gözlerinin gözlerime dokunacağını. Ellerimi unuttum ben sana yaklaşınca. Gözlerimle dokundum sana, gözlerim elim oldu dolaştım bütün tenini, kokunu çektim içime. Artık nereye dönsem sen olacaksın kalbimin yerinde.

Hangi çiçek anlatır güzelliğini? Hangi mevsime sığar senin adın. Hiç bir şey yeterli değil sana, senin güzelliğine erişmeye. Sen eşsizsin. Sen birsin. Sen teksin. Köklerini benim topraklarıma geçirmelisin, bende büyümelisin.

Bir insan bu kadar mı güzel doğar, büyür? Sen o kadar güzelsin ki, daha önce güzel dediklerimin boynu bükülür. Senin eşin benzerin yok dünya üzerinde. Ne çiçekler, ne yağmurlar, ne denizler, ne gökyüzü yarışamaz senin güzelliğinle. Aşık olunur bu güzelliğe, rüyada sanır insan kendini. Sen bu alemden misin? Söylese nereden geldin ben gercekten cok romantik bir insanim.


Bir önceki bedava arkadaşlık ilanı olan Edirne arkadaş arama, bayan arkadaş bulma sitesi başlıklı ilanın sahibi size uygun kişi olabilir.

Bu Arkadaşlık İlanına Puan Vermek İstermisiniz.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Mesaj yaz

Adınızı, yaşınızı, yaşadığınız ili, mesleğinizi medeni halinizi, boy ve kilonuzu belirtin.

Arkadaş Ara