Nevşehir Arkadaşlık

Nevşehir arkadaş arıyorum

Nevşehir arkadaş arıyorum ismim merve doğma büyüme nevşehirliyim bekar bayanım 26 yaşındayım öğrenciyim. Ciddi kişi arıyorum.

İsim: Merve

Taşı: 26

Nereden: Nevşehir

Medeni Hal: Bekar

Meşkuliyet: Öğrenci

Merveye Tanışma İsteği Gönder

Merhaba herkese ismim merve doğma büyüme nevşehirliyim bekar bayanım 26 yaşındayım öğrenciyim ilanımı nevşehirden erkek arkadaş arayanlar bayan olarak içten ciddi kişilerle tanışabilmek adına oluşturuyorum.

Aileme son derece bağlı bir kızım. Ayrıca belirtmek isterim ki her fırsatta görüşen biri de değilim ve öyle bir şeyde istemiyorum. Dürüst ve samimi kalbi temiz bir insanla tanışıp, zaman buldukça konuşmak istiyorum sadece bilgisayar başında da zorunlu olacak bir arkadaşlıkta istemiyorum. Karşılıklı olarak istedigimiz zaman güvenebileceğimiz gerçekten kötü düşüncesi olmayan biriyle sohbet etmek amacındayım.

Burası güzel bir site olduğunu inandım. Yakın bir arkadaşım anlatırken aklımda kaldı bende gelip baktım. Çok güzel ilanlar temenniler okudum hoşuma gitti bende bu iyi niyetle geldim buraya.

Her yerde olduğu gibi buradada kötüler olabilir ama benim farklı bir amacım yok tek istediğim dürüstçe ve güzel bir arkadaşlık yaparak tanışmak sohbet etmek. Herkesin arkadaşını bulmasını dileyerek nevşehir arkadaş arıyorum ve sevgilerimi iletiyorum.

Arkadaş bulmak isteyenler

Nevşehir arkadaş arıyorum

11 Yorum

  1. Yazdığın şeyleri okudum ve çok güzel bir çift olabileceğimizi düşünüyorum bence denemekten hiçbir zarar gelmez tanışabiliriz… Sevgilerimle

  2. Merhaba ben ismail yaşım 38bekarım hiç evlenmedim amacım tanışmak esmerim marangoz ustasıyım samsunda yaşıyorum arkadaş olabilirmiyim seninle tanışmak kaynaşmak isterim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu