Kocaeli Arkadaşlık

Dürüst yalansız bir bayan arıyorum

Dürüst yalansız bir bayan arıyorum. Adım Fatih 28 yasındayım bekarım kilom 66 boy 1.65 Kocaeli’nde yaşıyorum. Hayatıma dürüst yalansız bir bayan arıyorum.

Adı:Fatih
Yaş:28
Nereden:Kocaeli
Boy:1.65
Kilo:66
Medeni hali:Bekar
Mesleği:Kuaför
Telefonu:05320629944
Mail adresi:fatihipeketen90@gmail.com

Dürüst yalansız bir bayan arıyorum. Adım Fatih 28 yasındayım bekarım kilom 66 boy 1.65 Kocaeli’nde yaşıyorum. Hayatıma dürüst yalansız bir bayan arıyorum. Öncelik sevgi saygı olsun istiyorum, ciddi düşünen biri olsun istiyorum. Mutlu olmak aslında çok kolaydır, tabi anlayış olduktan sonra.

Kendimden bahsedecek olursak, pozitif bir yapıdayım sevgi dolu bir insanım, anlayışlıyım, sevdiğim birine hak ettiği değeri her zaman gösteririm. Eğer ben sevmiş ve değer vermişsem karşılığını da beklerim. Her kadın mutlu olmayı bence hak eder. Tabi anlayışlı kadınlar için geçerlidir. Beni tanımaya değer diyorum ve tanışmak isteyen kadınları bekliyorum. Tel 05320629944

Fatihe Mesaj Yazın
Whatsapp İlan
Whatsapp İlan

Whatsapp dan bize yazarak ilanınıza resim ve telefon numaranızı ekleyebilirsiniz. Güvenlik amaçlı bu yöntemi uyguluyoruz. Böylelikle telefonun ve resmin size ait olduğunu onaylıyoruz. Aksine kötü amaçlı kişiler başkasına ait resim ve telefon numarasını verdikleri için şikayetlerle uğraşmak zorunda kalıyoruz.

Kocaeli Arkadaşlık İlanları

Bu kişilerde size yakın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu