Astsubayım maddi ve manevi yardımcı olacağım bayan arkadaş arıyorum

Astsubayım maddi ve manevi yardımcı olacağım bayan arkadaş arıyorum

Astsubayım maddi ve manevi yardımcı olacağım bayan arkadaş arıyorum. izmir de görev yapıyorum güvenilir bir arkadaşlık ve evlilik arıyorum.

İsim: Tolga

İl: İzmir

Medeni hali: Bekar

Meslek: Astsubay

Astsubayım maddi ve manevi yardımcı olacağım bayan arkadaş arıyorum. İzmir de görev yapıyorum güvenilir bir arkadaşlık ve evlilik arıyorum. Kendine güvenen daldan dala atlamayacak maddi manevi yardımcı olacağım bayan arkadaş arıyorum. Gerçekçi sevecen güler yüzlü her konuda anlaşabileceğim birbirimizi üzmeden huzurlu bir ilişki yeter ki dürüst olun maddi hiç bir sıkıntım yok. El ele tutuşup gezip tozmak tatile gitmek istediğim bunlar tabi engelin varsa sıkıntı yok.

Astsubayım maddi ve manevi yardımcı olacağım bayan arkadaş arıyorum

İzmir den Arkadaş Arayanlar

Evlenmek isteyen Astsubay ilanı

Asker bir eşiniz olmasını istiyorsanız Tolga Astsubayın vermiş olduğu arkadaş arama ilanıyla ilgilenebilirsiniz. Böyle çok sayıda ciddi şekilde Eş ve Arkadaş arayan bireylere ait ilanların yer aldığı arkadaşlık sitesinden “Sevgili” bulmak için sizin de en azından bir ilanınız yada mesajınız bulunması gerekmektedir. Bunu gerçekleştirmek için sizlerden ücret yada üyelik talep etmiyoruz. Hatta aramakta olduğunuz kadın yada erkek arkadaşı bulamadığınız takdirde profilinizin kaldırılmasını da isteyebilirsiniz.

Evlenecek Astsubay sitesi olarak şansınızı bedava şekilde burada deneyebilir bulunduğunuz ilden Subay eşinizi bulabilirsiniz. Evlenmek isteyen astsubaylar tarafından sıklıkla ziyaret edilen tanışma sitemizden sizde üye olmadan faydalanın.

Yardımcı Bağlantılar

► Sitemize ilan veren bayan ve erkek arkadaşlar 18 yaşını doldurduğunu onaylamış kabul sayılırlar. (18 yaşından küçükler ilan veremez.)

► Evli olan kişilerin verdikleri arkadaş bulma ilanları onaylanmaz.

► Başarılı bir ilan vermek için Başarılı ilan vermenin ip uçları sayamıza bakın.

► Verdiğiniz arkadaşlık ilanını ne zaman isterseniz web sitemizden kaldırabilirsiniz. Bunun için ilan kaldırma sayfasını kullanabilirsiniz.

► Sitemize ilan veya mesaj gönderen herkes Gizlilik politikası ilkelerini okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Bir Yorum Yazın


Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.