Sabretmek inanmak ve mutlu olmakAna sayfa / İstanbul Arkadaşlık / Sabretmek inanmak ve mutlu olmak

Sabretmek inanmak ve mutlu olmak 40 yasındayım evlendim boşandım üniversite okuyan bir oğlum var ben yalnız yasıyorum esmerim.

Takma adı: Ripeman

Yaşı: 40

Yaşadığı il: İstanbul

Medeni hal: Boşanmış

Çocuk sayısı: 1

Meslek: Ticaret

Boyu: 1.78

Kilosu: 80

İletişim mail adresi: ripeman2009@hotmail.com

Sabretmek inanmak ve mutlu olmak için buradayım. 40 yasındayım evlendim boşandım üniversite okuyan bir oğlum var ben yalnız yasıyorum ınşaat ve otomobil üzerine ticaret yapıyorum esmerim 1.78 boy 80 kiloyum sportmenim kedileri öncelikle çok severim ama tüm hayvanları da seviyorum hayatımın şifresi sabretmek inanmak ve mutlu olabilmek saygılar.

TANIŞMA MESAJI GÖNDER

BEDAVA ARKADAŞLIK İLANI VER

Bedava ilan ver arkadaş ara

İstanbuldan Arkadaş Arayanlar

Sabretmek inanmak ve mutlu olmak

Tamamen ücretsiz MESAJLAŞMA arkadaşlık sitesi

Tamamen ücretsiz MESAJLAŞMA arkadaşlık sitesi ile Arkadaş arama, Sevgili bulma, Eş adayı ile tanışma hususunda hizmet vermekteyiz. 

Google arkadaşlık sitesi

Google arkadaşlık sitesi arayanlar ile arkadaş olmanın şimdi tam zamanı. Google arkadaşlık siteleri arasında bedava hizmet vermekteyiz.

Güzel hoş dostluk arkadaşlık

Güzel hoş dostluk arkadaşlık arıyorum. ben kocaeli gölcükten mehmet yaşım 35 1.70 boy esmer kahveverenk gözlüyüm evlenip ayrıldım.

Samsun arkadaşlık

Samsun Bedava Arkadaşlık Sitesi Sosyal imkânlarımız ve yaşam standartlarımızın artmasına rağmen, bireysel yalnızlaşmalarımız artmıştır.

Ciddi ileriye dönük arkadaşlık ve evlilik

Ciddi ileriye dönük arkadaşlık ve evlilik isteyen arkadaş arıyorum. Ben 35 yaşında istanbulda ikamet eden 1.75 boyunda esmer.2 yorum

Sende Kendini Tanıt

E-posta Adresiniz Herkes Tarafından Görülebilir.


*