İstanbul Erkek Arkadaş ArıyorumAna sayfa / İstanbul Arkadaşlık / İstanbul Erkek Arkadaş Arıyorum

İstanbul Erkek Arkadaş Arıyorum iyi akşamlar dilerim adım sultan istanbul dan ciddi amaçlı erkek arkadaşla tanışmak istiyorum. Ciddiyim, alçak gönüllüyüm, sevecen bir yapıda bayanım.

Cinsiyet: Kadın

Adı: Sultan

Yaş: 26

Medeni hali: Bekar

Şehir: İstanbul / Maltepe

İletişim: Site Üzerinden

Merhaba iyi akşamlar dilerim adım sultan istanbul erkek arkadaş arıyorum ve ciddi manada tanışmak istiyorum. Başka bir amacım gayem yoktur. Son derecede ciddiyim, alçak gönüllüyüm, sevecen bir yapıda bayanım. Kaliteli bir insanla tanışmak arkadaş olmak niyetindeyim. 26 yaşında istanbul dan bekar bayanım. Aslımız ordu.

SULTANA TANIŞMA MESAJI GÖNDERİN

İstanbuldan Arkadaş Arayanlar

İstanbuldan Erkek Arkadaş Bulmak İçin İlan Verin

Yeni birileriyle tanışmak istiyorum

Yeni birileriyle tanışmak istiyorum adım suzan bekar bir bayanım 32 yaşındayım. 1 kere evliliğe çok yaklaşmışken nasip olmadı 

Mutluluk hayal olmasın

Mutluluk hayal olmasın adım Mehmet, 48 yaş, 1.80 boy, 70 kilo, jeoloji teknisyeniyim. 2009 beri yalnız yaşayan, buğday tenliyim..

bedava arkadaş arama

İkinci Bahar

İkinci bahar yaşamak istiyorum. Aradığım bayanda olması gereken özellikler 50-65 yaş aralığında, bekar olması.

İstanbul Erkek Arkadaş Arıyorum

İstanbul’dan Erkek Arkadaş Bul

İstanbul bölgesinden erkek arkadaş bulmak isteyen bayan arkadaşlar ile iletişim kurup tanışmak isteyenler üye olmadan ve para ödemeden “Bedavaarkadasliksitesi.net” üzerinden ilan ve mesajlarını göndererek kendilerini tanıtabilirler.

En iyi Arkadaşlık

İstanbul’a özel en iyi arkadaşlık sitesi oluşumunu sizlerin katılıyla daha iyi noktalara taşımaya devam ediyoruz. İstanbul’dan arkadaş arayanlar birbirine kavuş diye sizlerden ne üyelik nede ücret talep ediyoruz.

İstanbul Ciddi Arkadaşlık

İstanbul tanışma ilanları ve mesajları içerisinde ciddiyetsiz kişilere asla yer yoktur. Gelen tüm ilanlar tarafımızca kontrol edilerek yayınlanmaktadır. Lakayt mesajlar onaylanmadan silinmektedir.15 yorum

  1. Merhabalar
    ROCK ve metal müzik tutkunu, doğa ve hayvansever biriyim
    1.65 boy,52 kilo ,dövmeli,küpeli biriyim.
    İstanbul da yaşıyorum
    Düşünürseniz tanışmak isterim

  2. Merhaba sultan hanım sizi tanımak isterim öncelikle , işi gücü yerinde biriyim . Uzun süredir yalnızım ve artık ciddi bir hayatımı paylaşacağım birine ihtiyacım var

Sende Kendini Tanıt

E-posta Adresiniz Herkes Tarafından Görülebilir.


*