İstanbul Erkek Arkadaş Arıyorum

İstanbul Erkek Arkadaş Arıyorum

İstanbul Erkek Arkadaş Arıyorum iyi akşamlar dilerim adım sultan istanbul dan ciddi amaçlı erkek arkadaşla tanışmak istiyorum. Ciddiyim, alçak gönüllüyüm, sevecen bir yapıda bayanım.

Cinsiyet:Kadın
İsim:Sultan
Yaş:26
Medeni hali:Bekar
Şehir:İstanbul
İlçe:Maltepe
İletişim:Site Üzerinden

Merhaba iyi akşamlar dilerim adım sultan istanbul erkek arkadaş arıyorum ve ciddi manada tanışmak istiyorum. Başka bir amacım gayem yoktur. Son derecede ciddiyim, alçak gönüllüyüm, sevecen bir yapıda bayanım. Kaliteli bir insanla tanışmak arkadaş olmak niyetindeyim. 26 yaşında istanbul dan bekar bayanım. Aslımız ordu.

SULTANA TANIŞMA MESAJI GÖNDERİN

Yeni birileriyle tanışmak istiyorum: Yeni birileriyle tanışmak istiyorum adım suzan bekar bir bayanım 32 yaşındayım. 1 kere evliliğe çok yaklaşmışken nasip olmadı 

Mutluluk hayal olmasın: Mutluluk hayal olmasın adım Mehmet, 48 yaş, 1.80 boy, 70 kilo, jeoloji teknisyeniyim. 2009 beri yalnız yaşayan, buğday tenliyim..

İkinci Bahar: İkinci bahar yaşamak istiyorum. Aradığım bayanda olması gereken özellikler 50-65 yaş aralığında, bekar olması.

İstanbul Erkek Arkadaş Arıyorum

İstanbul’dan Erkek Arkadaş Bul

İstanbul’daki bayanlar için erkek arkadaş bulma süreci artık çok daha kolay ve erişilebilir. “Bedavaarkadasliksitesi.net” sayesinde, üyelik ya da ücret gerektirmeden, doğrudan ilan ve mesaj yoluyla iletişime geçerek kendinizi tanıtabilirsiniz. Bu platform, İstanbul bölgesinden erkek arkadaş arayan bayanlar için ideal bir çözüm sunuyor.

İstanbul’a özel olarak tasarlanmış en iyi arkadaşlık sitesi, kullanıcılarının katılımıyla her geçen gün daha da gelişiyor. İstanbul’dan arkadaş arayanlar için üyelik ya da ücret zorunluluğu olmaksızın bir araya gelme fırsatı sunuyoruz. Bu sayede, aradığınız kişiye kolayca ulaşabilir ve yeni bağlantılar kurabilirsiniz.

Ciddi ilişkiler arayanlar için İstanbul tanışma ilanları ve mesajları, sitemizde büyük bir titizlikle incelenmektedir. Lakayt ya da ciddiyetsiz içeriklerin bulunmadığı bir ortamda, her gelen ilan dikkatle kontrol edilip, uygun görülenler yayınlanmaktadır. Bu, kullanıcılarımıza güvenli ve ciddi bir arkadaşlık deneyimi sunmanın temelidir.

Bir Yorum Yazın


Ziyaretçi Yorumları - 65 Yorum
 1. Çağlar dedi ki:

  İyi akşamlar canım nasılsın sizinle tanışmak isterim sizde tanışmak isterseniz Çağlar İstanbul Şişli merkez

 2. Çağlar dedi ki:

  İyi akşamlar Sultan hanım
  Çağlar İstanbul Şişli merkez
  Sizinle tanışmak isterim sizde tanışmak isterseniz
  Saygılar Çağlar

 3. Mustafa dedi ki:

  Merhaba sultan hanım İstanbul Ataşehirdeyim tanışmak istiyorum

 4. berat dedi ki:

  bende istanbul avcılar da 25 yaşındayım sizinle tanışmak istiyorum …

 5. Serdar dedi ki:

  Merhaba sultan ben serdar İstanbul büyük çekmeceden 38 yaşındayım bir evlilik yaptım çocuğum yok esmerim. 1.87 boyundayim 70 kiloda biriyim kendime ait iş yerim var gercekten sizi ciddi anlamda tanımak isterim.