İstanbul Erkek Arkadaş Arıyorum

İstanbul Erkek Arkadaş Arıyorum

İstanbul Erkek Arkadaş Arıyorum iyi akşamlar dilerim adım sultan istanbul dan ciddi amaçlı erkek arkadaşla tanışmak istiyorum. Ciddiyim, alçak gönüllüyüm, sevecen bir yapıda bayanım.

Cinsiyet:Kadın
İsim:Sultan
Yaş:26
Medeni hali:Bekar
Şehir:İstanbul
İlçe:Maltepe
İletişim:Site Üzerinden

Merhaba iyi akşamlar dilerim adım sultan istanbul erkek arkadaş arıyorum ve ciddi manada tanışmak istiyorum. Başka bir amacım gayem yoktur. Son derecede ciddiyim, alçak gönüllüyüm, sevecen bir yapıda bayanım. Kaliteli bir insanla tanışmak arkadaş olmak niyetindeyim. 26 yaşında istanbul dan bekar bayanım. Aslımız ordu.

SULTANA TANIŞMA MESAJI GÖNDERİN

İstanbuldan Arkadaş Arayanlar

İstanbuldan Erkek Arkadaş Bulmak İçin İlan Verin

Yeni birileriyle tanışmak istiyorum

Yeni birileriyle tanışmak istiyorum adım suzan bekar bir bayanım 32 yaşındayım. 1 kere evliliğe çok yaklaşmışken nasip olmadı 

Mutluluk hayal olmasın

Mutluluk hayal olmasın adım Mehmet, 48 yaş, 1.80 boy, 70 kilo, jeoloji teknisyeniyim. 2009 beri yalnız yaşayan, buğday tenliyim..

İkinci Bahar

İkinci bahar yaşamak istiyorum. Aradığım bayanda olması gereken özellikler 50-65 yaş aralığında, bekar olması.

İstanbul Erkek Arkadaş Arıyorum

İstanbul’dan Erkek Arkadaş Bul

İstanbul bölgesinden erkek arkadaş bulmak isteyen bayan arkadaşlar ile iletişim kurup tanışmak isteyenler üye olmadan ve para ödemeden “Bedavaarkadasliksitesi.net” üzerinden ilan ve mesajlarını göndererek kendilerini tanıtabilirler.

En iyi Arkadaşlık

İstanbul’a özel en iyi arkadaşlık sitesi oluşumunu sizlerin katılıyla daha iyi noktalara taşımaya devam ediyoruz. İstanbul’dan arkadaş arayanlar birbirine kavuş diye sizlerden ne üyelik nede ücret talep ediyoruz.

İstanbul Ciddi Arkadaşlık

İstanbul tanışma ilanları ve mesajları içerisinde ciddiyetsiz kişilere asla yer yoktur. Gelen tüm ilanlar tarafımızca kontrol edilerek yayınlanmaktadır. Lakayt mesajlar onaylanmadan silinmektedir.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 63 Yorum
  1. Mustafa dedi ki:

    Merhaba sultan hanım İstanbul Ataşehirdeyim tanışmak istiyorum

  2. berat dedi ki:

    bende istanbul avcılar da 25 yaşındayım sizinle tanışmak istiyorum …

  3. Serdar dedi ki:

    Merhaba sultan ben serdar İstanbul büyük çekmeceden 38 yaşındayım bir evlilik yaptım çocuğum yok esmerim. 1.87 boyundayim 70 kiloda biriyim kendime ait iş yerim var gercekten sizi ciddi anlamda tanımak isterim.