Arkadaslık ve evlilik düsünen bayan arıyorum

Arkadaslık ve evlilik düsünen bayan arıyorum

Arkadaslık ve evlilik düsünen bayan arıyorum. Ben ali istanbulda yasıyorum yaşım 35 75 kilo bugday tenli biriyim sevgi ve saygı icerisinde arkadaslık veya evlilik düsünen ciddi bayanlarla tanışmak istiyorum.

Adı: Ali

Yaş: 35

Kilo: 75

İl: İstanbul

Medeni hal: Bekar

Arkadaslık ve evlilik düsünen bayan arıyorum. Ben ali istanbulda yasıyorum yaşım 35 75 kilo bugday tenli biriyim sevgi ve saygı icerisinde arkadaslık veya evlilik düsünen ciddi bayanlarla tanışmak istiyorum. Aradım ozellik sevgi saygı icersinde arkadaslık veya evlilik düsünen kendini bilen yalan konuşmayan sorumlulugunu bilen bayayanlarla tanışmak istiyorum.

ALİYE MERHABA DEYİN

İstanbuldan Arkadaş Arayanlar

Arkadaslık ve evlilik düsünen bayan arıyorum

Gerçek Hayat Arkadaşınızı Bulun

Hayat arkadaşınızla tanışmak mı istiyorsunuz. Onu bir an önce bulup ömür boyu aynı yastığa baş koymak ister misiniz. Bedavaarkadasliksitesi.net sitemiz adından belli olduğu gibi bedava ve üyeliksiz tanışma fırsatı sunan arkadaşlık sitesidir. Sizde kendinize arkadaş arıyorsanız veya evlilik düşünen birisiyseniz tanışma ilanı oluşturmak için daha fazla beklemeyin. Buraya tıklayarak profilinizi üye olmadan hızlıca hazırlayın ve arayışınızı tamamlayın.

Yardımcı Bağlantılar

► Sitemize ilan veren bayan ve erkek arkadaşlar 18 yaşını doldurduğunu onaylamış kabul sayılırlar. (18 yaşından küçükler ilan veremez.)

► Evli olan kişilerin verdikleri arkadaş bulma ilanları onaylanmaz.

► Başarılı bir ilan vermek için Başarılı ilan vermenin ip uçları sayamıza bakın.

► Verdiğiniz arkadaşlık ilanını ne zaman isterseniz web sitemizden kaldırabilirsiniz. Bunun için ilan kaldırma sayfasını kullanabilirsiniz.

► Sitemize ilan veya mesaj gönderen herkes Gizlilik politikası ilkelerini okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Bir Yorum Yazın


Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.