İlan ver

Lütfen gerekli alanları doldurunuz.

Uyarılar - Sahtekarlara Dikkat Edin.

“Bedavaarkadasliksitesi.net” adıyla sizi arayarak yada mesaj atarak, para karşılığında arkadaş olma, arkadaş bulma teklifi veren şahıslara asla inanmayınız. Bedavaarkadasliksitesi.Net sizi asla aramaz, para istemez.

Yasal Uyarılar

“5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’ nın 125. Maddesi”ne göre tüm ilan verenlerin yaptıkları paylaşımlardan tamamen kendileri sorumludur..

Bedavaarkadasliksitesi.Net’de yer alan arkadaşlık ilanları ve mesajları bedava ve üyeliksiz şekilde şahıslar tarafından verilmektedir.

Arkadaş arayan erkeklere ve bayanlara ait ilanların ve mesajların sorumlulukları kişilere aitdir. Mail adresi bilgilerinin doğruluğu ve yasal sorumlulukları da yeni ilan sahibine aittir.

Bilgilerin hatalı yada kasten yalan/yanlış verilmesi durumunda bu site ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumlu değildir/tutulamaz.

Üye olmadan ücretsiz arkadaş ilanı ver, yaşadığın şehirden arkadaş bul. Siz değerli kullanıcılarımız için “Ücretsiz arkadaşlık sitesi” olarak hizmet veriyoruz.

ARKADAŞLIK İLANI YADA MESAJ GÖNDEREN HERKES “GİZLİLİK POLİTİKASINI” VE “İLAN VERME SÖZLEŞMESİ” Nİ OKUMUŞ KABUL ETMİŞ SAYILIRLAR.

İlan Verenler

Bedava arkadaşlık ilanı ver, hayatına eşlik edecek özel kişiyle tanış. Ücret vermeden bedava arkadaşlık ilanı vererek yaşadığın şehirden hayat arkadaşınla tanışma fırsatını kaçırma.Para ödemeden, ucretsiz arkadaslik ilani vermek yeni aşklara, sevdalara yelken açmak demektir. Ücretsiz sevgili bulun, eşsiz kalmayın. Hakkınızda bilinmesi gereken bilgileri eksiksiz belirtin, ilanınızı okuyan kişiler karar vermekte zorlanmasın.