Bulunduğun Bölgeden Bedava Arkadaş Ara
İlan verme sözleşmesi
“Bedavaarkadaslisitesi.net ilan verme sözleşmesi içerik metni”:

A) “Kişi”nin “Site” içerisinde sunulan arkadaşlık ilanı verme sayfasını ücret ödemeden ve üye olmadan kullanabileceğini bildiğini.

B) Bedavaarkadaslisitesi.net sitesinde hizmetlerden yararlanmak için gerekli olan iş ve işlemleri hiç bir zorlama, baskı altında kalmadan tarafınızca gerçekleştirdiğini.

C) Kendisinin belirlediği ilan bilgilerinin doğru olduğunu taahhüt ettiğini.

D) Bedavaarkadasliksitesi.Net’e yüklediğiniz resimin size ait olduğunu onayladığınızı.

E) Başkasına ait telefon numarası, mail adresi, resim veya sosyal medya bilgilerinin suç teşkil ettiğini bildiğini.

F) Oluşacak her türlü sorunlarda sitemizin sorumlu tutulmayacağını ve savcılık tarafından istenilen bilgilerin yetkili kişilerle paylaşılacağını bildiğinizi.

TÜM YAZILAN BİLGİLERDEN HABERDAR OLDUĞUNUZU VE BUNLARI KABUL EDEREK SİTEMİZİ KULLANDIĞINIZI ONAYLAMIŞ OLURSUNUZ.Mesaj göndermeye ne dersin?

Son Yorumlar

 • Anonim Eren

  Slm ismim Eren seviyeli bir ilişki arıyorum nasipse sonu evlilikle biten 32 yaşındayım tanışmak isteyen bayanları beklerim
 • Anonim Serdar Çetin

  Merhaba Nasılsınız? Eskişehirliyim. Bursada kadrolu lise matematik öğretmeniyim. 1,71 boy 68 kg. 1979 luyum. Hiç evlenmedim.
 • Anonim SERKAN

  mrblar 43 yaşında kamu görevlisi bir beyim uzun zamandır yanlızım yanlızlıgımı paylaşabileceğim yaşıma uygun olgun dürüst bir bayan arkadaş arıyorum
 • Anonim Misafir

  Okan ben Samsun'da yaşıyorum seviyeli bir bayanla tanışmak istiyorum eşim vefat etti.sevecen hayatı yaşamayı bilen bayan istiyorum Samsun ve çevresi bayanlardan mesaj bekliyorum
 • Anonim ugur

  534 853 71 35 slm bayanlar arayın tanışalım wasap var 534 853 71 35