BAYANLAR

İsim: Özkan

Yaş: 35

İl: İstanbul

Vücud yapısı: Atletik

Medeni hali: Bekar

Turkıye ıcı tercıhımdir. Merhaba ben ıstanbuldan ozkan 35 yaşında atletik yapıda bekar biriyim. Niyetım cıddı arkadaslık tır. Mutluluk arayan ciddi bayanların cevap yazmalarını bekliyorum. Açık ve net konuştuğuma inanıyorum. Bunların dışında düşüncesi olan kadın arkadaşların hattı boşuna meşkul etmemelerini rica ederim.

İstanbul Bedava Arkadaşlık İlanları

Bayanlar İle Tanışma Arkadaş Olma

Bayanlar ile temas kurmak, tanışmak isteyen kişiler bedava arkadaş bulma sitemizde aramakta oldukları arkadaşlığı en yakın zamanda bulmaları için arkadaşlık ilanı oluşturmaları tavsiye edilir. Fakat şunu bilmelisiniz ki verdiğiniz ilan oldukça açıklayıcı, tanıtıcı olmalıdır. Kısa yazılı ilanlar kesinlikle onaylanmayacaktır.


Bir önceki bedava arkadaşlık ilanı olan istanbul dan bedava arkadaş edinme başlıklı ilanın sahibi size uygun kişi olabilir.

Bu Arkadaşlık İlanına Puan Vermek İstermisiniz.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Mesajlar

Adınızı, yaşınızı, yaşadığınız ili, mesleğinizi medeni halinizi, boy ve kilonuzu belirtin.

  • Ataköy istanbuldan 50 60 yaş arası bayan arkadaş lar sızı bekliyorum 52 yaşında 180 boyunda sarısın yesil gozluyum olgun 50 60 yaş arası bayanlar yazabilir saygılar

  • #istanbul avrupa yakasında olup samimi dürüst ne istediğini bilen bir bayan varmı burda tanışalım sadece İSTANBUL lütfen 😘

  • Merhaba istanbul dan yazıyorum benimle zaman geçirecek eğlenceli naif bir bayan bir arkadaş arıyorum 01109991

Arkadaş Ara