Merhametli vicdanlı şefkatli duygusal bayan arıyorum

Merhametli vicdanlı şefkatli duygusal bayan arıyorum

Merhaba iyi akşamlar cani gönülden sağlıklı huzurlu neşeli sevgi ve mutluluk dolu musmutlu akşamlar diliyorum. Nasılsınız ben Yusuf 62 yaşında 170 cm boyunda emekli hayatımın uzun yıllarını Yurtdışında yaşamış biriyim. 6 yıl önce Türkiye’ye dönüş yapmış, Antalya’da yalnız tek başına yaşıyorum.

Adı: Yusuf

Yaş: 62

Nereden: Antalya

Boy: 1.70

Meslek: Emekli

E mail: koca.yusuff.1962@gmail.com

Telefonu: 05516005901

Gerçekten doğru dürüst güvenilir yalansız mert göründüğü gibi olan, güler yüzlü sempatik romantik pozitif düşünen bir bayanla evlenmek istiyorum. Çok sevecen sevgiye sevmeye sevilmeye aşka mutluluğa hasret kalmış daha çok karşındakini mutlu etmeyi düşünen isteyen arzu eden insanım.

Karşılıklı sevgiyle yapılan ilişkiye birlikteliğe çok önem ve değer veren, merhametli vicdanlı şefkatli duygusal sıcakkanlı samimi temiz düzgün düzenli birini arıyorum. İnsanları, hayvanları tabiatı gezmeyi spor yapmayı yüzmeyi çok seven hayatı mutluluğu gerçekten sevgiyle saygıyla yaşamak karşılıklı paylaşmak isteyen biriyim.

Eğer kriterlerimiz birbirine uygunsa, uyumluysa yakınsa sizin de yolunuz gerçekten sevgiden sevmekten sevilmekten mutlu olmaktan mutlu etmekten geçiyorsa sizinle sohbet etmek cidden tanışmak istiyorum. Çok teşekkür ediyorum sağlıkla sevgiyle kalınız.  05516005901

üye olmadan arkadas arama ilani verin

Antalya Arkadaşlık İlanları

Bir Yorum Yazın


Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.