Ankara Arkadaşlık

Aşk için her şeye değer

Aşk için her şeye değer. Merhaba ben Ankara dan Yusuf 1989 doğumlu , 1.74 boyunda,74 kilo, buğday tenli, ela gözlü, eli yüzü gayet düzgün bir beyim.

İsim: Yusuf

Cinsiyet: Erkek

Yaş: 31

İl: Ankara

Boy: 1.74

Kilo: 74

Göz rengi: Ela

Medeni durumu: Bekar 

Aramak bir Umuttur. O Özel insanı bulma yolculuğunda diye düşündüm ve bu ilanı verdim. Merhaba ben Ankara dan Yusuf 1989 doğumlu , 1.74 boyunda,74 kilo, buğday tenli, ela gözlü, eli yüzü gayet düzgün bir beyim.

Üniversite mezunu olup Ankarada çalışıyorum. Kendisiyle birlikte güneşli güzel günlerde sevgiyi, huzuru ve mutluluğu paylaşmak istediğim ankaradan bir bayanla tanışmak istiyorum.

Bu bayan ne istediğini bilen DÜRÜSTLÜKTEN ve iyi niyetten taviz vermeyen ciddi bir ilişki arayışında olan biri olmalı ki ben saydığım bu niteliklere sahip olduğumu düşünüyorum.

Eğer benim gibi özlemleri olan ve kaliteli bir birlikteliğe adım atmak isteyen biri varsa lütfen benimle iletişime geçsin. Tanışacağımız güne kadar yüzünde gülümseme ve yüreğinde umudun eksik olmasın dileğiyle.

Üye Olmadan Mesaj Gönder

Ankara Bedava Arkadaşlık İlanları

Aşk için herşeye değer

Mevzu Bahis Aşk ise Gerisi Teferruattır

Aşk için her şeye değer diyorsan şansını birde burada denemeye ne dersin. Bedava arkadaşlık ilanı veya mesajı oluşturup kendini ifade ederek aradığın arkadaşı kısa süre zarfında bulabilirsin.

Bu kişilerde size yakın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu