Bedava arkadaş - Siirt Arkadaşlık

Siirt Arkadaşlık Sitesi

Siirt bedava arkadaşlık sitesi aradığınız arkadaşlığı, aşkı ve sevgiliyi bulmanız için tasarlanmış ücretsiz bir arkadaşlık sitesidir.

Siirt den arkadaş arayan bayan ve erkekleri bir araya getirerek yazışmalarına, tanışmalarına imkan vermekteyiz. Siirtli bayan arkadaş arıyorum, Siirt den evlenmek isteyen kadın arkadaşla tanışmak istiyorum diyorsanız üye olmadan ilanınızı verin.

Kendinizi iyice tanıtmaya çalışın, bir başkasına ait iletişim bilgisi asla paylaşmayın. Başkasına ait iletişim bilgileri paylaşmanın suç olduğunu unutmayın.

Arkadaş Ara


Yasal Uyarı

"5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesi"ne göre tüm ilan verenlerin yaptıkları paylaşımlardan tamamen kendileri sorumludur.....

Bedavaarkadasliksitesi.Net'de yer alan arkadaşlık ilanları ve mesajları bedava ve üyeliksiz şekilde şahıslar tarafından verilmektedir.

Arkadaş arayan erkeklere ve bayanlara ait ilanların ve mesajların sorumlulukları kişilere aitdir. Mail adresi bilgilerinin doğruluğu ve yasal sorumluluklarıda da yeni ilan sahibine aittir.

Bilgilerin hatalı yada kasten yalan/yanlış verilmesi durumunda bu site ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumlu değildir/tutulamaz.

"Ücretsiz arkadaşlık sitesi" olarak hizmet vermekteyiz.