Nevşehir Arkadaşlık

Nevşehir arkadaş arıyorum

Nevşehir erkek arkadaş arıyorum

İsim: Merve

Taşı: 26

Nereden: Nevşehir

Medeni Hal: Bekar

Meşkuliyet: Öğrenci

Merveye Tanışma İsteği Gönder

Merhaba herkese ismim merve doğma büyüme nevşehirliyim bekar bayanım 26 yaşındayım öğrenciyim ilanımı nevşehirden erkek arkadaş arayanlar bayan olarak içten ciddi kişilerle tanışabilmek adına oluşturuyorum.

Aileme son derece bağlı bir kızım. Ayrıca belirtmek isterim ki her fırsatta görüşen biri de değilim ve öyle bir şeyde istemiyorum. Dürüst ve samimi kalbi temiz bir insanla tanışıp, zaman buldukça konuşmak istiyorum sadece bilgisayar başında da zorunlu olacak bir arkadaşlıkta istemiyorum. Karşılıklı olarak istedigimiz zaman güvenebileceğimiz gerçekten kötü düşüncesi olmayan biriyle sohbet etmek amacındayım.

Burası güzel bir site olduğunu inandım. Yakın bir arkadaşım anlatırken aklımda kaldı bende gelip baktım. Çok güzel ilanlar temenniler okudum hoşuma gitti bende bu iyi niyetle geldim buraya.

Her yerde olduğu gibi buradada kötüler olabilir ama benim farklı bir amacım yok tek istediğim dürüstçe ve güzel bir arkadaşlık yaparak tanışmak sohbet etmek. Herkesin arkadaşını bulmasını dileyerek sevgilerimi iletiyorum.

Arkadaş bulmak isteyenler

Bu Arkadaşlık İlanına Puan Vermek İstermisiniz.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Mesajlar

Adınızı, yaşınızı, yaşadığınız ili, mesleğinizi medeni halinizi, boy ve kilonuzu belirtin.

Arkadaş Ara


Yasal Uyarı

"5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesi"ne göre tüm ilan verenlerin yaptıkları paylaşımlardan tamamen kendileri sorumludur.....

Bedavaarkadasliksitesi.Net'de yer alan arkadaşlık ilanları ve mesajları bedava ve üyeliksiz şekilde şahıslar tarafından verilmektedir.

Arkadaş arayan erkeklere ve bayanlara ait ilanların ve mesajların sorumlulukları kişilere aitdir. Mail adresi bilgilerinin doğruluğu ve yasal sorumluluklarıda da yeni ilan sahibine aittir.

Bilgilerin hatalı yada kasten yalan/yanlış verilmesi durumunda bu site ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumlu değildir/tutulamaz.

"Ücretsiz arkadaşlık sitesi" olarak hizmet vermekteyiz.