Arkadaş Arayanların Bir Araya Geldiği Bedava Arkadaşlık Sitesi

Bedava arkadaş bulmak için yaşadığın şehri seç, arkadaş arayanların verdiği ilanlarını gör ve tanışmak için mesaj gönder.

BULUNDUĞUN ŞEHRİ SEÇNevşehir arkadaş arıyorum

06 05 2020 21:36 tarihinde, Nevşehir arkadaşlık sayfasına eklendi. 2 yorum yapıldı, 274 defa okundu


İsim: Merve

Taşı: 26

Nereden: Nevşehir

Medeni Hal: Bekar

Meşkuliyet: Öğrenci

Merveye Tanışma İsteği Gönder

Merhaba herkese ismim merve doğma büyüme nevşehirliyim bekar bayanım 26 yaşındayım öğrenciyim ilanımı nevşehirden erkek arkadaş arayanlar bayan olarak içten ciddi kişilerle tanışabilmek adına oluşturuyorum.

Aileme son derece bağlı bir kızım. Ayrıca belirtmek isterim ki her fırsatta görüşen biri de değilim ve öyle bir şeyde istemiyorum. Dürüst ve samimi kalbi temiz bir insanla tanışıp, zaman buldukça konuşmak istiyorum sadece bilgisayar başında da zorunlu olacak bir arkadaşlıkta istemiyorum. Karşılıklı olarak istedigimiz zaman güvenebileceğimiz gerçekten kötü düşüncesi olmayan biriyle sohbet etmek amacındayım.

Burası güzel bir site olduğunu inandım. Yakın bir arkadaşım anlatırken aklımda kaldı bende gelip baktım. Çok güzel ilanlar temenniler okudum hoşuma gitti bende bu iyi niyetle geldim buraya.

Her yerde olduğu gibi buradada kötüler olabilir ama benim farklı bir amacım yok tek istediğim dürüstçe ve güzel bir arkadaşlık yaparak tanışmak sohbet etmek. Herkesin arkadaşını bulmasını dileyerek sevgilerimi iletiyorum.

Bu yazıya puan vermek istermisiniz.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bu yazı 2 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
  1. Merhaba Ben mesut düzce bekar sizinle tanışmak istiyorum

  2. yozgattanım ama nevşehir bana yakın arabamda var canım tanişmak isterim seninle