Lütfen sadece gerçekten niyeti evlilik olan beyler ilgilenirse sevinirim

Niyeti gerçek evlilik olan erkek arkadaş arayanlar bayanlarla burada tanışın

Yalansız, dürüst, güvenilir, sadakat nedir bilen, bir lokmayı paylaşmasını şükür etmeyi ALLAH korkusu olan basit bir İnsanım işte.Kimse ye yukarıdan bakmayan vicdanlı ve merhamet sahibiyim. Şimdilik bu kadar. Daha detayli tanisabilmemiz icin mesaj  bekliyor olacagim. Şimdi den tesekkur ediyorum saygilar

Niyeti evlilik olan erkek arkadaş bulma konusunda da hepimize yardımcı olmak isteriz. Bizler kurduğumuz ücretsiz arkadaşlık sitesi sayesinde ülkemizin birçok insanına yardım ediyoruz. Hatta dünyanın birçok ülkesinden sitemize ilan veren ve arkadaş arayan insanlar var. Biz herkese yalnızlığını bastıracak, sessizliğini neşeli bir müziğe çevirecek dostlar buluyoruz. Aralarında bir kafede oturup kahve içenler olduğu gibi el ele sokaklarda dolaşanlar da mevcuttur. Hatta yolu evliliğe gidenler bile var. Sende niyeti gerçekten evlilik olan erkek arkadaş bulmak için sitemize mesaj göndermelisin.

Niyeti Evlilik Olanlar

Mesaj yaz

Adınızı, yaşınızı, yaşadığınız ili, mesleğinizi medeni halinizi, boy ve kilonuzu belirtin.

Arkadaş Ara


Yasal Uyarı

"5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesi"ne göre tüm ilan verenlerin yaptıkları paylaşımlardan tamamen kendileri sorumludur.....

Bedavaarkadasliksitesi.Net'de yer alan arkadaşlık ilanları ve mesajları bedava ve üyeliksiz şekilde şahıslar tarafından verilmektedir.

Arkadaş arayan erkeklere ve bayanlara ait ilanların ve mesajların sorumlulukları kişilere aitdir. Mail adresi bilgilerinin doğruluğu ve yasal sorumluluklarıda da yeni ilan sahibine aittir.

Bilgilerin hatalı yada kasten yalan/yanlış verilmesi durumunda bu site ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumlu değildir/tutulamaz.

"Ücretsiz arkadaşlık sitesi" olarak hizmet vermekteyiz.