Lütfen sadece gerçekten niyeti evlilik olan beyler ilgilenirse sevinirim

Lütfen sadece gerçekten niyeti evlilik olan beyler ilgilenirse sevinirim. Yalansız, dürüst, güvenilir, sadakat nedir bilen, bir lokmayı paylaşmasını şükür etmeyi ALLAH korkusu olan basit bir İnsanım işte.Kimse ye yukarıdan bakmayan vicdanlı ve merhamet sahibiyim. Şimdilik bu kadar. Daha detayli tanisabilmemiz icin mesaj  bekliyor olacagim. Şimdi den tesekkur ediyorum saygilar.

Arkadaşlık Mesajı Gönderin

Niyeti evlilik olan erkek arkadaş bulma konusunda da hepimize yardımcı olmak isteriz. Bizler kurduğumuz ücretsiz arkadaşlık sitesi sayesinde ülkemizin birçok insanına yardım ediyoruz. Hatta dünyanın birçok ülkesinden sitemize ilan veren ve arkadaş arayan insanlar var. Biz herkese yalnızlığını bastıracak, sessizliğini neşeli bir müziğe çevirecek dostlar buluyoruz. Aralarında bir kafede oturup kahve içenler olduğu gibi el ele sokaklarda dolaşanlar da mevcuttur. Hatta yolu evliliğe gidenler bile var. Sende niyeti gerçekten evlilik olan erkek arkadaş bulmak için sitemize mesaj göndermelisin.

Lütfen sadece gerçekten niyeti evlilik olan beyler ilgilenirse sevinirim

Niyeti Evlilik Olanlar

Niyeti evlilik olan bayan arkadaş varmı?

Cinsiyet: Erkek İsim: Barış İl: Aydın Yaşı: 33 Medeni hali: Bekar Meşkuliyeti: Tekstil çalışanı Email: brskzl36@gmail.com Merhaba ismim barış aydında yaşıyorum aslen karslıyım 33 yaşındayım …

Niyeti Evlilik Olan Beyler

Niyeti Evlilik Olan Beyler Adım Abdullah bir tekstil fabrikasında çalışıyorum medeni halim bekar yaş 28 boy 174 kilo.

Lütfen sadece gerçekten niyeti evlilik olan beyler ilgilenirse sevinirim

Niyeti gerçek evlilik olan erkek arkadaş arayanlar bayanlarla burada tanışın Yalansız, dürüst, güvenilir, sadakat nedir bilen, bir lokmayı paylaşmasını.

Evlilik niyetiyle tanısmak istiyorum

Denizli den evlilik düşünen bayanlar ve erkekler için tanışma sitesi konumunda olan Bedavaarkadasliksitesi.Net denizlilere ücretsiz ve üyeliksiz arkadaş …

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*