Kocaeli Arkadaşlık

güzel hoş dostluk arkadaşlık

İsim: Mehmet

Yaş: 35

Şehir: Kocaeli / Gölcük

Boy: 1.70

Göz: Kahverengi

Mehmete Cevap Gönder

merhaba ben kocaeli gölcükten mehmet yaşım 35 1.70 boy esmer kahveverenk gözlüyüm evlenip ayrıldım ruhum patladı can sıkıntısından açıkçası bütün gün boyunca evde oturmaktan ama insan gerçekten kendisine birini arıyor istiyor yani dost gerek sadece iyi zamanda değil kötü zamanda da gerek bence yalnızlık tan çok sıkıldım yalnızlığımı paylaşacağım güvenilir dobra özü sözü bir bayan arkadaş arıyorum açık kapalı farketmez insan olsun yeter benim gibi mutsuz olanlarda olabilir mutluluğu arayıp ta bulamayanlar mutluluk hepimizin hakkı

Kocaelinden Arkadaş Arayanlar

Bir önceki bedava arkadaşlık ilanı olan YALNIZ KOCAELI LUTFEN başlıklı ilanın sahibi size uygun kişi olabilir.

Bu Arkadaşlık İlanına Puan Vermek İstermisiniz.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Mesaj yaz

Adınızı, yaşınızı, yaşadığınız ili, mesleğinizi medeni halinizi, boy ve kilonuzu belirtin.

Arkadaş Ara


Yasal Uyarı

"5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesi"ne göre tüm ilan verenlerin yaptıkları paylaşımlardan tamamen kendileri sorumludur.....

Bedavaarkadasliksitesi.Net'de yer alan arkadaşlık ilanları ve mesajları bedava ve üyeliksiz şekilde şahıslar tarafından verilmektedir.

Arkadaş arayan erkeklere ve bayanlara ait ilanların ve mesajların sorumlulukları kişilere aitdir. Mail adresi bilgilerinin doğruluğu ve yasal sorumluluklarıda da yeni ilan sahibine aittir.

Bilgilerin hatalı yada kasten yalan/yanlış verilmesi durumunda bu site ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumlu değildir/tutulamaz.

"Ücretsiz arkadaşlık sitesi" olarak hizmet vermekteyiz.