Bulunduğun Şehri Seçerek Ücretsiz Arkadaş Ara


istanbul dan bedava arkadaş edinme

İstanbul Arkadaşlık Sitesi

İstanbul arkadaşlık sitesimiz üzerinden birçok karşı cinsten insanları bekleyen ilanlar yer almaktadır. Yeni bir arkadaş edinmek bazen İstanbul gibi metropol şehirlerinde de zor olabilmektedir. Kendinizde hiç tanımadığınız birisi ile konuşacak cesareti bulamıyorsanız zaten şehrin bir önemi yoktur.

İlan verme ve mesaj gönderme yöntemi ile bu sorunu tamamiy le ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun için İstanbul arkadaşlık sitesi çekimser kişiler için en iyi arkadaş arama platformlarının başında gelmektedir. Özellikle bu şehirde yeni iseniz yeni arkadaş edinmek için en doğru adres budur.

Karşı cinsten birisi ile tanışarak sevgili olmak ya da evlenmek gibi bir niyetiniz var ise buna uygun bir ilan verebilirsiniz. İlan vermek tamamen ücretsiz ve aynı zamanda üyelik gerektirmemektedir.

İSTANBUL ARKADAŞLIK MESAJLAŞMA SİTESİ

İstanbul ülkemizde en çok nüfusa sahip ilimiz’dir. Böyle büyük bir şehirde mutlaka kendi özelliklerinize ve kriterlerinize uygun arkadaşlar ile karşılaşabilirsiniz. Öncelikle sanal ortamda başlayan muhabbetinizi bir kahve eşliğinde baş başa sürdürebilirsiniz.

Ücret ödemeden arkadaş aramak için mutlaka arkadaşlık ilanı vermelisiniz. Üstelik hem üye olmanıza gerek yok, hemde ücret ödemenize. İstanbullularla bedava arkadaş olabilmenizi sağlıyoruz. Kalıcı arkadaş bulmanızı, ciddi birliktelik kurmanızı istiyoruz.

Verilen arkadaşlık mesajlarına ve ilanlarına kolaylıkla cevap vererek, öğrenmk istediklerinizi karşı tarafa sorabilirsiniz.

 

BEDAVA İLAN OLUŞTUR MESAJ YOLLA

İstanbul Arkadaşlık Sitesi Arkadaş Arayanlar


Bir önceki bedava arkadaşlık ilanı olan arkadaslık ve evlilik düsünen başlıklı ilanın sahibi size uygun kişi olabilir.

Bu Arkadaşlık İlanına Puan Vermek İstermisiniz.
[Toplam: 1 Ortalama: 3]

Mesajlar

Cevap Yaz

  • İstanbul ümraniyeden beyim amacım gizlilik dürüstlük çerçevesinde arkadaş sırdaş olucak CDi olgun bayan arkadaş arıyorum 0.894.95.21

  • Selamlar ben denizli’den yaşım 43 bir evlilik yaptım bosandim arayisim asla yalan menfaat olmadan dürüstlük güven samimiyet saygı sevgi hoşgörü anlayış gizlilik ortamında ama reel ama en azından telefondan tek bir bayanla tanışmak düzenli düzeyli ilişki her anı yaşamak dostluk sırdaşlık sevgili olmak özel anlar yaşamak yalnızlığı mutsuzluğu paylaşmak ortak olmak vs eğerki gerçektende adam gibi adam olgun dürüst güvenilir ön yargılı olmayan karşındakini önemseyen kıymet bilen dürüstlüğe güvene temizliğe gizliliğe önem veren samimi sırdaş saygılı seviyeli birinle gerçekten ama gerçektende tanışmak isteyen daima güvenebileceğim ciddi yalan olmayan dürüst güvenilir sırdaş gizliliğe önem veren samimi bayan arkadaş varsa gerçekten de varsa yaş şehir boy kg bekar boşanmış vs sorun olmaz kendinizi tanıtan mesaj atın tanışalım whatsap vardır not kesinlikle yurt dışından arayan mesaj atan olmasın ayricada evlilik düşünmüyorum sıfır besyuz altı sıfır elli sekiz sıfır beş doksan beş ..058.05.95.

  • Ben cevdet istanbul avrupa yakasında oturmaktayım 47 yaşındayım evlenip ayrıldım boyum 182 kilom 76 buday tenliyim kelim giyime çok dikkat ederim titiz kışıyımdır durus harbi yimdir

  • ist yalnız yaşayan siğara kullanmayan çağdaş biriyim benimle tanışmak isteyen hanım ları bekliyorum 5356243327

Arkadaş Ara