İstanbul Arkadaşlık

İstanbul anadolu yakası bayan arkadaş arıyorum

Anadolu yakasından bayan arkadaş bulmak için en doğru adres “Bedavaarkadasliksitesi.net” arkadaşlık sitemize hoşgeldiniz.

 

Oturduğunuz Yerden İstanbulda Anadolu Yakasından Bayan Arkadaş Bulun

Eve kapanmak zorunda kaldığımız şu günlerde oturduğunuz yerden sosyalleşmek ve anadolu yakasından yeni insanlarla tanışmak istemez misiniz? Güzel maceralar yaşayabileceğiniz kişilerle sizi tanıştırmak için profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bedava arkadaşlık sitesi olarak uzun süredir gelişmiş altyapı ve yüksek arkadaşlık ilanları kapasitesiyle arkadaşlık hizmeti sunmaktayız.

Mutlu olacağınız ve güzel vakit geçireceğiniz kişiyle bizim sayemizde tanışabilir, onunla sıkı dost olabilir ve belki de evliliğe kadar varan uzun bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Çöpçatanlık sitesi olmasak da birbirini seven gençleri buluşturup onların evlenmelerine vesile olmaktayız

İstanbul Anadolu Yakasından Arkadaş Bulun

Yaşınız kaç olursa olsun geniş yaş aralığıyla çalışan sitemizde istediğiniz yaştan insanlarla tanışabilir (18 yaş aldı hariç) ve ilişkiler yaşayabilirsiniz. Ciddi ilişkilerin sonucunu evliliğe taşıyarak yuva kurabilir, çoluk çocuğa karışabilirsiniz.

Özellikle 20 – 35 yaş arası nüfusun yoğunluklu olarak bulunduğu sitemizde 50’li yaşlardan kullanıcılarımızda bulunmaktadır. Her yaştan ve her cinsiyetten insanın yer aldığı bir sevgili bulma sitesi olarak cinsiyet eşitliğine önem vermekteyiz. Kadın ve erkek oranının neredeyse eşit seviyede olduğu sitemizde isterseniz sevgili bulabilir isterseniz de yeni arkadaşlar edebilirsiniz.

İstanbuldan Arkadaş Arayanlar

Bu Arkadaşlık İlanına Puan Vermek İstermisiniz.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Mesaj yaz

Adınızı, yaşınızı, yaşadığınız ili, mesleğinizi medeni halinizi, boy ve kilonuzu belirtin.

Arkadaş Ara


Yasal Uyarı

"5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesi"ne göre tüm ilan verenlerin yaptıkları paylaşımlardan tamamen kendileri sorumludur.....

Bedavaarkadasliksitesi.Net'de yer alan arkadaşlık ilanları ve mesajları bedava ve üyeliksiz şekilde şahıslar tarafından verilmektedir.

Arkadaş arayan erkeklere ve bayanlara ait ilanların ve mesajların sorumlulukları kişilere aitdir. Mail adresi bilgilerinin doğruluğu ve yasal sorumluluklarıda da yeni ilan sahibine aittir.

Bilgilerin hatalı yada kasten yalan/yanlış verilmesi durumunda bu site ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumlu değildir/tutulamaz.

"Ücretsiz arkadaşlık sitesi" olarak hizmet vermekteyiz.