İstanbul Arkadaşlık

Bana arkadaşını söyle😁

izmir arkadaşlık

İsim: Adil

Yaşı: 49

Nereden: İstanbul

Boyu: 1.80

Kilosu: 85

Ne iş yapıyor: Yönetici

Medeni durumu: Boşanmış

Çocuğu varmı: Evet 1 tane

Yarattılan en özel insan kadındır.
Ķadın anadır,candır,güzelliktir mutluluktur her şeydir.
Böyle başlamak istedim.Ben 16.06.1971 afyon doğumluyum.10 yaşından beri istanbulda yaşıyorum.İktisat mezunuyum ve yöneticilik yapıyorum.4 yıl önce boşandım.Şu anda anneýle oturan 18 yaşında bir kızım var.180 cm boyunda 85 kg ağırlığındayım.Hepimiz için hayırlısı olsun

İstanbuldan Arkadaşlık İlanı Verenler

Bir önceki bedava arkadaşlık ilanı olan İnsanların önce Ahlak okuması gerek, diplomalar meslek içindir başlıklı ilanın sahibi size uygun kişi olabilir.

Bu Arkadaşlık İlanına Puan Vermek İstermisiniz.
[Toplam: 1 Ortalama: 3]

Mesaj yaz

Adınızı, yaşınızı, yaşadığınız ili, mesleğinizi medeni halinizi, boy ve kilonuzu belirtin.

Arkadaş Ara


Yasal Uyarı

"5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesi"ne göre tüm ilan verenlerin yaptıkları paylaşımlardan tamamen kendileri sorumludur.....

Bedavaarkadasliksitesi.Net'de yer alan arkadaşlık ilanları ve mesajları bedava ve üyeliksiz şekilde şahıslar tarafından verilmektedir.

Arkadaş arayan erkeklere ve bayanlara ait ilanların ve mesajların sorumlulukları kişilere aitdir. Mail adresi bilgilerinin doğruluğu ve yasal sorumluluklarıda da yeni ilan sahibine aittir.

Bilgilerin hatalı yada kasten yalan/yanlış verilmesi durumunda bu site ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumlu değildir/tutulamaz.

"Ücretsiz arkadaşlık sitesi" olarak hizmet vermekteyiz.